Gravírovací pero QA-511
Kód: QA-511Související produkty
Detailní popis produktu
Gravírovací pero QA-511
- gravírovací pero určené zejména pro popisování a označování kovových částí např. forem
- hadice s ochranou proti mechanickému poškození, pracovní tlak 6,3 bar; čelní část těla z nerezové oceli pro dlouhou životnost
- určeno pro náročné profesionální používání; oblasti použití: průmyslové aplikace, kovovýroba, autoopravárenství
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pneumatické stopkové brusky M7 |
|---|---|
| Tlak: | 6,3 bar |
| Připojení: | 1/4" vnitřní + Vsuvka |
| Hmotnost: | 0,23 kg |
| Celková délka: | 140 mm |
| Délka hadice: | 1 420 mm |
| Hadice: | 10 mm |
| Hlučnost dle: ISO 15744: | 78,0 dB(A) |
| Průměrná spotřeba vzduchu: | 29 l/min |
| Údery za minutu: | 13 000 bpm |
| Vibrace: | 0,6 m/s2 |
| Skladem: | Externí sklad |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Špičkové nářadí, špičkový servisSpolečnost Mighty Seven je absolutní špičkou v oboru výroby pneumatického nářadí a přidruženého sortimentu. M7, jak většina zákazníků firmu nazývá, nabízí svým uživatelům ten nejvyšší standard kvalitního nářadí, které uspokojuje i ty nejnáročnější uživatele po celém světě, a to doslova. Celý tým M7 je složen z mezinárodní sítě odborníků, a tak na vývoji nových produktů pracují ti nejpověřenější konstruktéři, o prodej a distribuci se stará tým prodejců a logistických pracovníků, kteří mají pro urychlení na výběr z 6 globálně logistických center ve Francii, Německu, USA, Mexiku, Číně a Tchaj-wanu, a o spolehlivost se po koupi výrobku stará zase řádka servisních techniků zaškolených přímo výrobcem, jenž mají k dispozici širokou servisní síť. K tomu všemu je v případě delší opravy pro zákazníka připraveno náhradní nářadí k zapůjčení po nezbytně nutnou dobu. |
![]() |
![]() |
Produkty uspokojí potřeby kohokolivProdukty společnosti Mighty Seven vycházejí vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků a právě pro ně je M7 určena. Spolehlivou funkčnost si tak vychutnávají řemeslníci, údržbáři nebo servisní technici s profesionálními nároky, ale stejně tak výrobek dostojí svému jménu i v tom nejtěžším průmyslu, který vyžaduje extrémní životnost a výkon. Špičkovou kvalitu výrobků již ocenily statisíce spokojených zákazníků, kterým je potvrzením dobrého jména certifikace jakostního systému ISO 9001. I Vy se můžete stát nadšeným uživatele této značky, kompletní nabídku produktů od značky Mighty Seven naleznete níže. |

