Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Znovu pro Vás budeme k dispozici zítra od 8:00 hodin, napište nám: info@kompresory-vzduchotechnika.cz

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

AAA poptávka

Počet shlédnutí: 2111

AAAPOPTÁVKA.CZ je největším poptávkovým systémem v ČR. Jeho hlavním cílem je úspora časová i finanční pro fyzické osoby i firmy, které se chystají poptat jakékoliv služby či zboží a to zcela ZDARMA. Díky zdravému konkurenčnímu boji mezi jednotlivými registrovanými dodavateli tohoto poptávkového systému, jsou tak dodavatelé schopni nabídnout poptávajícímu služby a zboží za jedinečné ceny s 30% slevou i více. V současnosti tento projekt provozuje také největší on-line databázi veřejných zakázek z celé ČR, kde si zcela zdarma mohou subjekty státní správy poptat jakékoliv služby a zboží.

AAAPOPTÁVKA.CZ je největším poptávkovým systémem v ČR. Jeho hlavním cílem je úspora časová i finanční pro fyzické osoby i firmy, které se chystají poptat jakékoliv služby či zboží a to zcela ZDARMA. Díky zdravému konkurenčnímu boji mezi jednotlivými registrovanými dodavateli tohoto poptávkového systému, jsou tak dodavatelé schopni nabídnout poptávajícímu služby a zboží za jedinečné ceny s 30% slevou i více. V současnosti tento projekt provozuje také největší on-line databázi veřejných zakázek z celé ČR, kde si zcela zdarma mohou subjekty státní správy poptat jakékoliv služby a zboží.


Jak funguje AAAPOPTÁVKA.CZ

  1. Poptávající si zadá poptávku na zboží nebo služby
  2. AAA POPTÁVKA ji rozešle vhodným dodavatelům
  3. Dodavatel vytvoří nabídku pro poptávajícího
  4. Poptávající si vybere z obdržených nabídek

Kolik to stojí a co Vám to přinese?

Služba je pro poptávající zcela ZDARMA, stačí jen zadat novou poptávku na zboží nebo služby, které poptáváte a Vaše poptávka bude zdarma rozeslána vhodným dodavatelům z daného oboru. Dodavatelé jsou skutečné firmy z katalogu dodavatelů, které jsou průběžně prověřovány. Poté si poptávající vybere z nabídek od dodavatelů tu nejvhodnější, která ho zaujme.

Výběr nabídky záleží jen a jen na poptávajícím. Díky množství nabídek, které obdrží poptávající, má možnost vybrat si jen tu nejvýhodnější nabídku a ušetřit čas a až desítky procent z původní ceny.

Hodnocení firem aneb reference online!

Hodnocení, jak pozitivní nebo negativní, je velmi oblíbeným faktorem při výběru dodavatele z jakéhokoliv oboru. Proto i na poptávkovém systému AAAPOPTÁVKA.CZ najdete jedinečnou službu, která Vám umožní ohodnotit služby a celkový přístup dodavatelů poptávkového systému. Ohodnotit dodavatele je možné přes formulář, uvedený v seznamu zadaných poptávek po přihlášení nebo v e-mailu, který každý poptávající obdrží. Díky těmto referencím, tak uživatel podpoří nejen dodavatele, který svou práci odvedl znamenitě, ale také pomůže v rozhodování a výběru dodavatele ostatním poptávajícím uživatelům.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pro plnohodnotné využívání e-shopu se spoustou výhod, slev a dalších vychytávek, je zapotřebí nám něco málo odsouhlasit. Veškeré výhody zde.
Nemusíte se ničeho bát, veškeré údaje jsou u nás jako v bavlnce.
Více o zpracování osobních informací.