Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Znovu pro Vás budeme k dispozici zítra od 8:00 hodin, napište nám: info@kompresory-vzduchotechnika.cz

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

AAA poptávka

Počet shlédnutí: 2046

AAAPOPTÁVKA.CZ je největším poptávkovým systémem v ČR. Jeho hlavním cílem je úspora časová i finanční pro fyzické osoby i firmy, které se chystají poptat jakékoliv služby či zboží a to zcela ZDARMA. Díky zdravému konkurenčnímu boji mezi jednotlivými registrovanými dodavateli tohoto poptávkového systému, jsou tak dodavatelé schopni nabídnout poptávajícímu služby a zboží za jedinečné ceny s 30% slevou i více. V současnosti tento projekt provozuje také největší on-line databázi veřejných zakázek z celé ČR, kde si zcela zdarma mohou subjekty státní správy poptat jakékoliv služby a zboží.

AAAPOPTÁVKA.CZ je najväčším dopytovým systémom v SR. Jeho hlavným cieľom je úspora časová i finančná pre fyzické osoby aj firmy, ktoré sa chystajú opýtať akékoľvek služby či tovaru a to úplne ZADARMO. Vďaka zdravému konkurenčnému boju medzi jednotlivými registrovanými dodávateľmi tohto dopytového systému, sú tak dodávatelia schopní ponúknuť dopytujúcemu služby a tovar za jedinečné ceny s 30% zľavou aj viac. V súčasnosti tento projekt prevádzkuje tiež najväčší on-line databázu verejných zákaziek z celej SR, kde si úplne zadarmo môžu subjekty štátnej správy dopytovať akékoľvek služby a tovar.

Ako funguje AAAPOPTÁVKA.CZ

  1. Dopytujúci si zadá dopyt na tovar alebo služby
  2. AAA DOPYT ju rozošle vhodným dodávateľom
  3. Dodávateľ vytvorí ponuku pre dopytujúceho
  4. Dopytujúci si vyberie z prijatých ponúk

Koľko to stojí a čo Vám to prinesie?

Služba je pre dopytujúcich úplne ZADARMO, stačí len zadať nový dopyt na tovar alebo služby, ktoré dopytujete a Váš dopyt bude zadarmo rozoslaná vhodným dodávateľom z daného odboru. Dodávatelia sú skutočné firmy z katalógu dodávateľov, ktoré sú priebežne preverované. Potom si dopytujúci vyberie z ponúk od dodávateľov tú najvhodnejšiu, ktorá ho zaujme.

Výber ponuky záleží len a len na dopytujúcim. Vďaka množstvu ponúk, ktoré dostane dopytujúcich, má možnosť vybrať si len tú najvýhodnejšiu ponuku a ušetriť čas a až desiatky percent z pôvodnej ceny.

Hodnotenie firiem aneb referencie online!

Hodnotenie, ako pozitívne alebo negatívne, je veľmi obľúbeným faktorom pri výbere dodávateľa z akéhokoľvek odboru. Preto aj na dopytovom systéme AAAPOPTÁVKA.CZ nájdete jedinečnú službu, ktorá Vám umožní ohodnotiť služby a celkový prístup dodávateľov dopytového systému. Ohodnotiť dodávateľa je možné cez formulár, uvedený v zozname zadaných dopytov po prihlásení alebo v e-maile, ktorý každý dopytujúci dostane. Vďaka týmto referenciám, tak užívateľ podporí nielen dodávateľa, ktorý svoju prácu odviedol znamenite, ale tiež pomôže v rozhodovaní a výbere dodávateľa ostatným dopytujúcim užívateľom.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pro plnohodnotné využívání e-shopu se spoustou výhod, slev a dalších vychytávek, je zapotřebí nám něco málo odsouhlasit. Veškeré výhody zde.
Nemusíte se ničeho bát, veškeré údaje jsou u nás jako v bavlnce.
Více o zpracování osobních informací.