Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Znovu pro Vás budeme k dispozici zítra od 8:00 hodin, napište nám: info@kompresory-vzduchotechnika.cz

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Akční nabídka šroubových kompresorů ATMOS - Září

Přidáno:

Počet shlédnutí: 1013

Nízké energetické ztráty při přenosu hnací síly společně s použitím výkonného šroubového bloku B-100 vlastní výroby zajišťují u kompresorů Albert Direct Drive vysoký stupeň účinnosti a výkonnosti. Technologické řešení nízkootáčkového bloku jako součásti soustrojí, která patří k nejexponovanějším, zároveň přispívá k dlouhé životnosti celého stroje. Rychlost otáčení šroubového bloku je ve srovnání s ostatními kompresory dané kategorie výrazně nižší.

MIMOŘÁDNÁ PRODEJNÍ AKCE Platnost akce do 14. 10. 2017 šroubové kompresory ALBERT „pracovní stroje“ pro vysoké zatížení -10 % Frekvenční měnič Poslední akční nabídka ATMOS v tomto roce...

Předmět akce, akční modely: 1. ALBERT E.50 V (kompresor na vzdušníku o objemu 270 litrů) 2. ALBERT E.50 VS (kompresor na vzdušníku o objemu 270 litrů, s integrovaným sušičem zn. Friulair) 3. ALBERT E.100 V Vario (úsporný, frekvenčně řízený kompresor na vzdušníku objemu 270 litrů) 4. ALBERT E.100 VS Vario (úsporný, frekvenčně řízený kompresor na vzdušníku o objemu 270 litrů, s integrovaným sušičem zn. Friulair)

Charakteristické rysy a přednosti: POMALOBĚŽNÝ, ROBUSTNÍ ŠROUBOVÝ BLOK B100 VLASTNÍ VÝROBY Nízké energetické ztráty při přenosu hnací síly společně s použitím výkonného šroubového bloku B-100 vlastní výroby zajišťují u kompresorů Albert Direct Drive vysoký stupeň účinnosti a výkonnosti. Technologické řešení nízkootáčkového bloku jako součásti soustrojí, která patří k nejexponovanějším, zároveň přispívá k dlouhé životnosti celého stroje. Rychlost otáčení šroubového bloku je ve srovnání s ostatními kompresory dané kategorie výrazně nižší. AUTOMATICKÝ PROVOZ A SNADNÝ PŘÍSTUP Plně automatický provoz a snadný přístup k celému zařízení přinášejí uživateli při obsluze či servisních pracích značný komfort a zvyšují celkovou užitnou hodnotu kompresoru. HLUČNOST KOMPRESORU Kompresory Albert jsou koncipovány a navrženy tak, aby pracovaly za nízké hlučnosti i bez protihlukového krytu. ALBERT VARIO – KOMPRESORY S FREKVENČÍM MĚNIČEM (PLATÍ PRO E.100 VARIO) Výhody a přednosti: SPOJITÁ REGULACE PROVOZU stroje optimálně řídí výkonnost kompresoru (plynulou změnou otáček) v závislosti na odebíraném množství stlačeného vzduchu. Se snižující se spotřebou vzduchu se také, oproti ostatním dostupným kompresorům dané třídy, snižuje spotřeba elektrické energie.

Podmínky akce: Akce se vztahuje na všechny objednávky akčních kompresorů doručených do sídla firmy ATMOS Chrást, s.r.o. po dobu platnosti akce a v rámci území ČR. Princip: sleva 10% ze standardních ceníkových cen vybraných šroubových kompresorů. Veškeré fotografie jsou pouze ilustrativní. Podrobná technická specifikace je k dispozici na www.atmos-chrast.cz. Firma ATMOS Chrást s.r.o. si vyhrazuje právo na změny a na právo akci kdykoliv odvolat. Tuto akci nelze kombinovat s žádnou jinou spuštěnou akcí firmy ATMOS Chrást s.r.o. Z dané akce nelze vyvozovat žádný právní nárok!

Potřebujete poradit? Potom je zde pro Vás jednoduchý rádce pro výběr toho správného produktu...

NAKUPUJTE VÝHODNĚ!

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pro plnohodnotné využívání e-shopu se spoustou výhod, slev a dalších vychytávek, je zapotřebí nám něco málo odsouhlasit. Veškeré výhody zde.
Nemusíte se ničeho bát, veškeré údaje jsou u nás jako v bavlnce.
Více o zpracování osobních informací.