Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Bezpečný nákup v našem e-shopu

Přidáno:

Počet shlédnutí: 114

SSL (Secure Sockets Layer) je nekomerční otevřený protokol a v současné době jedna z nejvíce používaných metod pro zabezpečení datových přenosů v rámci internetu mezi serverem s webovou prezentací a prohlížečem (uživatelem).

SSL je protokol, který zajišťuje šifrování přenášených dat a autentizaci serveru pomocí digitálních certifikátů. To, že jsme připojení na webové stránky zabezpečené pomocí SSL, poznáme podle adresy stránky, která obsahuje navíc písmeno „s", např. https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/ nebo podle upozornění prohlížeče. Výhodou SSL protokolu je i to, že webmaster pro využití tohoto zabezpečení musí pouze zajistit přesměrování na adresu s HTTPS protokolem.

Princip funkce SSL certifikátů je založen na asymetrickém šifrování, kdy každá z komunikujících stran má dva šifrovací klíče - veřejný a soukromý. Veřejný klíč je možné zveřejnit a pokud tímto veřejným klíčem dojde k zašifrování dat, je zajištěno, že tyto data bude moci rozšifrovat pouze majitel použitého veřejného klíče svým soukromým klíčem.

SSL certifikáty by měl používat každý majitel webové prezentace, který jakýmkoliv způsobem shromažďuje od svých uživatelů důvěrné údaje ve formulářích nebo nabízí například přihlašování na stránky pomocí hesel. U intranetových portálů a hlavně elektronických obchodů by mělo být používání SSL zabezpečení samozřejmostí.

V případě vytížení webhosting nepadne, ale Cloud automaticky přidává výkon. Nečekáte, pokud pracovník Vašeho webhostingu manuálně nainstaluje nový server nebo přidá paměť, nebo cokoliv manuálně provede. Výkon se přidává automaticky. Díky tomu by měl být zajištěn nepřetržitý provoz. Samozřejmě, i v případě cloudu může nastat výpadek, oproti běžnému webhostingu je ale předcházení výpadkům na mnohem vyšší úrovni. Cloud hosting

Diskuse (0 komentářů)

Žádné komentáře

Kompresory Vzduchotechnika Na Google+

YouTube

Naše ocenění a certifikáty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info