Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Znovu pro Vás budeme k dispozici zítra od 8:00 hodin, napište nám: info@kompresory-vzduchotechnika.cz

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

MIMOŘÁDNÁ PRODEJNÍ AKCE ATMOS

Přidáno:

Počet shlédnutí: 1200

Akce se vztahuje na všechny objednávky akčních kompresorů doručených do sídla firmy ATMOS Chrást, s.r.o. po dobu platnosti akce a v rámci území ČR. Veškeré fotografie jsou pouze ilustrativní. Podrobná technická specifikace je k dispozici na www.atmoschrast. cz. Firma ATMOS Chrást s.r.o. si vyhrazuje právo na změny a na právo akci kdykoliv odvolat. Tuto akci nelze kombinovat s žádnou jinou spuštěnou akcí firmy ATMOS Chrást s.r.o. Z dané akce nelze vyvozovat žádný právní nárok!

MIMOŘÁDNÁ PRODEJNÍ AKCE Šroubové kompresory ALBERT „pracovní stroje“ pro vysoké zatížení zdarma 4 servisní sady... ...na 10 000 motohodin provozu

Princip akce: SERVISNÍ SADY* ORIGINÁLNÍCH ND KE KOMPRESORU NA 10 000 PRACOVNÍCH HODIN ZDARMA!!! ALBERT E.95 ALBERT E.120 ALBERT E.140 ALBERT E.150 Vario ALBERT E.170 ALBERT E.220 Vario 22 475 Kč bez DPH 22 475 Kč bez DPH 26 217 Kč bez DPH 22 475 Kč bez DPH 26 217 Kč bez DPH 28 315 Kč bez DPH Akční sleva = hodnota servisních sad Model / Typ *sady nezahrnují olej. * zahrnuje 4 servisní sady (na servis po 2 000, 4 000, 6 000 a 8 000 moto hodinách) v celkové hodnotě (dle typu stroje) od 22 475 Kč do 28 315 Kč (1) Poznámka: (1,3) pro všechny partnery, platí smluvní obchodní rabat DO 21. 12. 2018 Unikátní systém ochrany proti poškození kompresoru ATMOS Care… PODMÍNKY AKCE: Akce se vztahuje na všechny objednávky akčních kompresorů doručených do sídla firmy ATMOS Chrást, s.r.o. po dobu platnosti akce a v rámci území ČR. Veškeré fotografie jsou pouze ilustrativní. Podrobná technická specifikace je k dispozici na www.atmoschrast. cz. Firma ATMOS Chrást s.r.o. si vyhrazuje právo na změny a na právo akci kdykoliv odvolat. Tuto akci nelze kombinovat s žádnou jinou spuštěnou akcí firmy ATMOS Chrást s.r.o. Z dané akce nelze vyvozovat žádný právní nárok!

Poradna pro zákazníky Potřebujete poradit? Potom je zde pro Vás jednoduchý rádce pro výběr toho správného produktu...

NAKUPUJTE VÝHODNĚ!

Nový komentář

* (Povinné)

Žádné komentáře

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pro plnohodnotné využívání e-shopu se spoustou výhod, slev a dalších vychytávek, je zapotřebí nám něco málo odsouhlasit. Veškeré výhody zde.
Nemusíte se ničeho bát, veškeré údaje jsou u nás jako v bavlnce.
Více o zpracování osobních informací.