Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Budeme tu pro Vás opět v pondělí, napište nám: info@kompresory-vzduchotechnika.cz

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Mimořádná prodejní akce na šroubové kompresory

Přidáno:

Počet shlédnutí: 200

Akční nabídka Šroubových kompresorů ALBERT E.50 / E.80 Vario „PRACOVNÍ STROJE“ PRO VYSOKÉ ZATÍŽENÍ.

Šroubové kompresory ALBERT E.50 / E.80 Vario „PRACOVNÍ STROJE“ P RO V YSOKÉ ZATÍŽENÍ

Předmět akce, akční modely: 1. ALBERT E.50 / E.50-10 V (kompresor na vzdušníku o objemu 270 litrů) 2. ALBERT E.50 / E.50-10 VS (kompresor na vzdušníku objemu 270 litrů, s integrovaným sušičem Friulair) 3. ALBERT E.80 V Vario (úsporný, frekvenčně řízený kompresor na vzdušníku objemu 270 litrů) 4. ALBERT E.80 VS Vario (úsporný, frekvenčně řízený kompresor na vzdušníku objemu 270 litrů, s integrovaným sušičem Friulair)

ALBERT E.50 V (9/10 bar)

ALBERT E.50 VS (9/10 bar)

ALBERT E.80 V Vario

ALBERT E.80 VS Vario

ALBERT ŠROUBOVÝ KOMPRESOR

Charakteristické rysy a přednosti: POMALOBĚŽNÝ ŠROUBOVÝ BLOK B100 VLASTNÍ VÝROBY Nízké energetické ztráty při přenosu hnací síly společně s použitím výkonného šroubového bloku B-100 vlastní výroby zajišťují u kompresorů Albert Direct Drive vysoký stupeň účinnosti a výkonnosti. Technologické řešení nízkootáčkového bloku jako součásti soustrojí, která patří k nejexponovanějším, zároveň přispívá k dlouhé životnosti celého stroje. Rychlost otáčení šroubového bloku je ve srovnání s ostatními kompresory dané kategorie výrazně nižší. AUTOMATICKÝ PROVOZ A SNADNÝ PŘÍSTUP Plně automatický provoz a snadný přístup k celému zařízení přinášejí uživateli při obsluze či servisních pracích značný komfort a zvyšují celkovou užitnou hodnotu kompresoru. HLUČNOST KOMPRESORU Kompresory Albert jsou koncipovány a navrženy tak, aby pracovaly za nízké hlučnosti i bez protihlukového krytu. ALBERT VARIO – KOMPRESORY S FREKVENČÍM MĚNIČEM (PLATÍ PRO E.80 VARIO) Výhody a přednosti: SPOJITÁ REGULACE PROVOZU stroje optimálně řídí výkonnost kompresoru (plynulou změnou otáček) v závislosti na odebíraném množství stlačeného vzduchu. Se snižující se spotřebou vzduchu se také, oproti ostatním dostupným kompresorům dané třídy, snižuje spotřeba elektrické energie.

Jinak řečeno: ALBERT E. VARIO DODÁVÁ VŽDY PŘESNĚ TOLIK VZDUCHU, KOLIK POTŘEBUJETE … … ENERGIE JE OPTIMÁLNĚ VYUŽITA.

Unikátní systém ochrany proti poškození kompresoru ATMOS Care…

PODMÍNKY AKCE:

Poradna pro zákazníky

NAKUPUJTE VÝHODNĚ!

Nový komentář

* (Povinné)

Žádné komentáře

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pro plnohodnotné využívání e-shopu se spoustou výhod, slev a dalších vychytávek, je zapotřebí nám něco málo odsouhlasit. Veškeré výhody zde.
Nemusíte se ničeho bát, veškeré údaje jsou u nás jako v bavlnce.
Více o zpracování osobních informací.