Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Dnes jsme pro Vás do 17:00 hodin, zavolejte: +420 311 532 091

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Online Chat podpora nové generace

Počet shlédnutí: 1030

Líbí se vám náš chat? Bude se líbit i vašim zákazníkům! Jste spokojeni s naším live chat poradenstvím? Oceňujete jednoduchý způsob kladení otázek a rychlost získání odpovědí? Pak se bude líbit i vašim zákazníkům! Přečtěte si o přínosu SmartSupp pro vaše podnikání.

Líbí se vám náš chat? Bude se líbit i vašim zákazníkům!

Jste spokojeni s naším live chat poradenstvím? Oceňujete jednoduchý způsob kladení otázek a rychlost získání odpovědí? Pak se bude líbit i vašim zákazníkům! Přečtěte si o přínosu SmartSupp pro vaše podnikání.

SmartSupp přispívá k budování důvěry

Díky SmartSupp zákazník nečeká. Aplikaci lze spárovat s více mobilními zařízeními, takže můžete na zprávy vašich zákazníků odpovídat okamžitě, i když zrovna nesedíte u počítače. Díky online komunikaci dokážete vašim zákazníkům poradit nejen správně, ale především rychle!
Vybudování důvěry mezi vámi a zákazníky je základním předpokladem pro realizaci úspěšného obchodu. Rychlá a přesná komunikace díky SmartSupp je správný a jednoduchý způsob, jak vašim zákazníkům ukážete, že vám na jejich spokojenost záleží.

Zvyšte prodej pětinásobně!

Nečekejte, zda vás návštěvníci vašeho webu osloví a oslovte je jako první! Vaše zpráva bude zaznamenána do Google Analytics, ostatně stejně jako každá jiná zákazníkova aktivita, a vy pak můžete jednoduše vyhodnotit konverzní poměr prodejů u zákazníků, které jste oslovili a které ne.
Tým SmartSupp podrobil vliv aplikace na růst konverzí důkladné analýze. A jaké jsou závěry? Návštěvníci webu, kteří jsou osloveni přes live chat, zůstanou na webu 3x déle a 5x častěji nakoupí!

Získejte e-maily využitelné pro e-mail marketing

Jaké jsou konverze při získávání e-mailové adresy na vaše zákazníky? Součástí SmartSupp je funkce, kdy vám zákazník může zanechat offline zprávu, pokud zrovna online nejste. Abyste zákazníkovi mohli odpovědět, musí vám zanechat svůj e-mail.
Takový způsob komunikace se zákaznickou podporou je pro zákazníka rychlejší a je proto pravděpodobnější, že vám zanechá zprávu, než kdyby musel psát e-mail. I přesto, že vám možná bude chodit více zpráv, než v minulosti e-mailů, se jedná o skvělý způsob, jak zvýšit míru získávání zákaznických e-mailů!

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pro plnohodnotné využívání e-shopu se spoustou výhod, slev a dalších vychytávek, je zapotřebí nám něco málo odsouhlasit. Veškeré výhody zde.
Nemusíte se ničeho bát, veškeré údaje jsou u nás jako v bavlnce.
Více o zpracování osobních informací.