Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Znovu pro Vás budeme k dispozici zítra od 8:00 hodin, napište nám: info@kompresory-vzduchotechnika.cz

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Pneumatické nářadí M7 - 2013

Přidal: Zdeněk Štuksa

Přidáno:

Počet shlédnutí: 2035

Mighty Seven - nářadí pro profesionályMighty Seven je výrobce s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti kvalitního pneumatického nářadí s dlouhou životností určeného výhradně pro oblasti profesionálních a průmyslových aplikací. M7 se zaměřuje nejenom na vlastní prodej pomocí široké obchodní sítě, ale rovněž na proprodejní servis. Důležitý je neustále probíhající vývoj nových produktů s řadou chytrých řešení a několika mezinárodními patenty. Celosvětově se snažíme být nablízku svým koncovým zákazníkům, proto naše výrobky naleznete v široké distribuční síti. M7 je maximální technická podpora! V naší firmě víme, že prodejem nářadí nekončí vztah mezi námi a zákazníkem. S 27 máte garanci dobře fungujícího poprodejního servisu. A navíc máme výdy připraveno servisní nářadí pro dobu případné opravy VAšeho nářadí. Servis provádí výhradně odborně zaškolení přímo specialisty výrobce a používají pouze originální a nejkvalitnější díly.

Mighty Seven - pneumatické nářadí pro profesionály

Mighty Seven je výrobce s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti kvalitního pneumatického nářadí s dlouhou životností určeného výhradně pro oblasti profesionálních a průmyslových aplikací. M7 se zaměřuje nejenom na vlastní prodej pomocí široké obchodní sítě, ale rovněž na proprodejní servis. Důležitý je neustále probíhající vývoj nových produktů s řadou chytrých řešení a několika mezinárodními patenty. Celosvětově se snažíme být nablízku svým koncovým zákazníkům, proto naše výrobky naleznete v široké distribuční síti. M7 je  maximální technická podpora! V naší firmě víme, že prodejem nářadí nekončí vztah mezi námi a zákazníkem. S 27 máte garanci dobře fungujícího poprodejního servisu. A navíc máme výdy připraveno servisní nářadí pro dobu případné opravy VAšeho nářadí. Servis provádí výhradně odborně zaškolení přímo specialisty výrobce a používají pouze originální a nejkvalitnější díly.

 

Testování pro perfektní kvalitu !
Každý model pneumatického nářadí, ketrý je firmou m7 vyvíjen a konstruován je před uvedením na trh pečlivě testován v nejnáročnějších provozních podmínkách, které jsou simulovány ve firemních laboratořích. K zákazníkovi se tak dostane do rukou pouze špičkové nářadí.

Pneumatické nářadí Pneumatické nářadí Pneumatické nářadí Pneumatické nářadí
Testování životnosti šroubováku Test životnosti brusky Zkouška životnosti brusky
Pneumatické nářadí Pneumatické nářadí Pneumatické nářadí
Zkouška pevnosti utahováku Tesování životnosti šroubováku Zkouška životnosti utahováku Test kroutícího momentu


Záruka 2 roky

Firma M7 pracuje v systému řízení jakosti ISO 9001. Jsme si jistí špičkovou kvalitou našeho pneumatického nářadí. Proto všem našim zákazníkům poskytujeme dvouletou záruční dobu na veškeré výrobky z programu M7. Staňte se i Vy dalším ze spokojených uživatelů nářadí M7.

Příklepové utahováky M7 - unikátní řešení

Příklepové a ráčnové utahováky jsou jedním ze stěžejních produktů firmy M7. Přestože by se zdálo, že se v oblasti utahování a povolování šroubů v průmyslových a řemeslnických aplikacích nedá již mnoho let vylepšit, s firmou M7 je opak pravdou. Mezi utahováky M7 najdete celou řadu technických inovací, které umožňují mít v programu takové nářadí, které je v několika parametrech nejlepší mezi všemi světovými výrobci.

Pro všechny prostory

Model NC-4610 se vejde všude. Nejkratší provedení s délkou pouze 116 mm se hodí pro utahování v enormně úzkých prostorech a to se standardním kroutícím momentem.

Maximální síla

Utahovák NC-4236 s 1/2" upínáním vyniká svojí extrémní silou. Dosahuje nejvyššího kroutícího momentu na trhu s hodnotou 1356 Nm a umožňuje mít pouze jeden utahovák pro osobní i užitkové vozy.

Příklepový utahovák Příkepový utahovák s extrémní silou

Nejlehčí

Zatímco mají běžné 3/4" utahováky hmotnost okolo 4,5 kg, u modelu NC-6210 si užijete hmotnosti jen 2,55 kg

Nejsilnější

S unikátním kroutícím momentem více než 4700 Nm dokážete utáhnout i ty nevětší šrouby o rozměru až M50

Příklepové utahováky pneumatické nářadí Příklepové utahováky pneumatické nářadí


M7 - Perfektní broušení

Ať už potřebujete brousit miniaturní plochu nebo opravdu velké části, ať se jedná o kov či dřevo, máme pro Vás v programu pneumatického nářadí M7 patřičné řešení. V sortimentu tak naleznete celou řadu přímých brusek, gravírovací pera, úhlové brusky, řezací brusky, excentrické a pásové modely pro dřevovýrobu. A to vše v rozličných dimenzích a s různými výkony přesně pro danou aplikaci.

Brousíme maximální detaily !
S miniaturními bruskami a gravírovacími pery řady QA vybrousíte veškeré detaily které potřebujete.
Moderní materiály pro nízkou hmotnost !
Úhlová bruska QB-125 je vyrobena z kompozitního materiálu a má revoluční hmotnost pouze 1,78 kg.
Pneu nářadí Pneu nářadí
Pneu nářadí Pneu nářadí
Perfektně hladké broušení dřeva
Pro všechny dřevovýroby a truhlárny máme k dispozici bohatý výběr excetrických brusek s vysokým výkonem, řešení odsávání a nízkými vybracemi.
I pro největší kotouče !
Bruska QB-179 pracuje s nějvětšími kotouči 230 mm, užijte si robustní provedení pro rychlou náročnou práci.


Šroubování a vrtání bez limitu

Spojování pomocí šroubů a vrutů patří mezi jeden z nejčastějších úkonů, který je třeba vykonávat při rozličných pracích v průmyslu a řemeslniství. Šroubováky a vrtačky od firmy M7 jsou připraveny svým výkonem pro všechny potřebné aplikace, od občasného používání až po nejnáročnější průmyslovou výrobu. A to včetně možnosti  extrémně přesného nastavení dotahovacího momentu za pomocí digitálního měřiče momentu.

Více než 1,5 miliónu cyklů !
Šroubováky řady RA mají extrémní životnost a byly testovány na více než 1,5 miliónu pracovních cyklů. Pracujte 24 hodiny denně s extrémně dlouhou životností.
Přesné nastavení !
S digitálním měřičem momentu ZT-31 dokážete nastavit dotahovací moment šroubováků s perfektní přesností a zajistíte spolehlivou výrobu podle Vašich představ.
Pneu nářadí Pneu nářadí
Pneu nářadí Pneu nářadí
Rychlé vrtání !
Díky vysokému výkonu a více než 2 200 otáčkám za minutu docílíte s vrtačkou QE-533 maximální možné rychlosti práce.
Pořádek na pracovišti !
S balancéry řady SP umístíte nářadí nad pracoviště a nikde nepřekáží. Zvýšíte bezpečnost práce a i rychlost výroby.


Všestranné nářadí se skvělými nápady

Kromě běžných úkonů jako je povolování šroubů, vrtání nebo broušení existuje v oblastech autoopravárenství, řemeslnictví a průmyslu celá řada operací, které vyžadují speciální nástroje a jsou velmi často vykonávány ručně, což je značně pracné a neefektivní. Kontruktéři firmy M7 se snaží pomoci každému zákazníkovi vyvíjením specializovaného nářadí, které díky skvělým nápadům inovativně kreativnímu řešení usnadňuje práci v mnoha oblastech výroby.

 

 

Pro rychlé odstranění potisků !
Odstraňovač samolepek QB-802 je unikátním nástrojem, s nímž v mžiku odstraníte jakýkoli potisk z karoserie a to bez poškození laku díky speciálnímu patentovanému kotouči.
Pro nýty až do 6,4 mm
Nýtovací kleště PA-211 umožní díky svě extrémní trhací síle snýtovat plechy pomocí nýtů o velikosti až 6,4 mm bez ohledu na materiál nýtů : hliník, ocel, nerez.
Odstranění potisků Nýtovací kleště
Pneu nářadí Pneu nářadí
Pro střihání všech plechů !
S nůžkami na plech QG-202 oddělíte téměř jakýkoliv plech ať už z hliníku, oceli nebo i nerezové oceli. Stříhání plechů nebylo nikdy rychlejší díky 2600 střihům za minutu.
Rychlá výměna brzdových destiček
Lisovací zařízení SQ-0217 nahrazuje složitou ruční práci při výměně brzdových destiček a urychlí a usnadní práci pro většinu typů vozidel a to univerzálně pro praváky i leváky.

Nový komentář

* (Povinné)

Žádné komentáře

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pro plnohodnotné využívání e-shopu se spoustou výhod, slev a dalších vychytávek, je zapotřebí nám něco málo odsouhlasit. Veškeré výhody zde.
Nemusíte se ničeho bát, veškeré údaje jsou u nás jako v bavlnce.
Více o zpracování osobních informací.