Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Znovu pro Vás budeme k dispozici zítra od 8:00 hodin, napište nám: info@kompresory-vzduchotechnika.cz

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Rozvody stlačeného vzduchu na míru podle sebe !!!

Přidal: Zdeněk Štuksa

Přidáno:

Počet shlédnutí: 4265

Pro někoho to může být docela obtížné dilema. Budujete nové pracoviště a potřebujete zde rozvést stlačený vzduch. Nebo ještě hůře a častěji, potřebujete dostat další rozvod stlačeného vzduchu na již existující pracoviště, plné strojů a dalších všemožných hejblat.

A také máte strach, co si dodavatel potrubních rozvodů usmyslí, kudy chce potrubní systémy vést. Bude Vám to vyhovovat? Nevzniknou později s umístěním těchto rozvodů problémy?

Není třeba si s podobnými problémy lámat hlavu. Ani se dohadovat s montéry, kudy potrubní rozvody vést. Vy sami nejlépe znáte své pracoviště, jeho provoz a potřeby. Potrubní systémy Tectite pro malé řemeslné díly a AIRnet pro výrobní podniky z nabídky společnosti Kompresory-vzduchotechnika Vám umožní Vaše představy přesně realizovat. Obsahují obrovské množství dílů, z nichž lze potrubní rozvody stlačeného vzduchu sestavit.

Potrbní rozvody stlačeného vzduchu TectiteRozvody vzduchu

Právě velký počet různých dílů umožňuje nejen rychlou a snadnou montáž, ale také Vám nabízí jeden veliký bonus. Nemusíte být vydáni na pospas názoru montérů, kudy potrubí vést, ale můžete si svůj potrubní rozvod stlačeného plynu sami navrhnout a rámcově spočítat jeho cenu. A to v případě potrubních systémů Tectite i AIRnet. Jak na to? Není třeba vymýšlet již vymyšlené. Na internetových stránkách www.kompresory-vzduchotechnika.cz můžete najít osvědčený a prověřený desetibodový postup, jenž Vás spolehlivě celým procesem provede a také Vám dá jistotu, že jste na nic podstatného nezapomněli.

Tlakové rozvody vzduchu

Zvolení tohoto způsobu má pro Vás neocenitelnou výhodu. Potrubní systémy stlačeného vzduchu jsou pak ve Vaší dílně vedeny tak, jak právě Vy potřebujete, aby vedly a nepřekážely jiným činnostem. A můžeme si také vybrat díly ve pro Vás vhodných cenových relacích.

Nový komentář

* (Povinné)

Žádné komentáře

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pro plnohodnotné využívání e-shopu se spoustou výhod, slev a dalších vychytávek, je zapotřebí nám něco málo odsouhlasit. Veškeré výhody zde.
Nemusíte se ničeho bát, veškeré údaje jsou u nás jako v bavlnce.
Více o zpracování osobních informací.