Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Znovu pro Vás budeme k dispozici zítra od 8:00 hodin, napište nám: info@kompresory-vzduchotechnika.cz

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Služby.cz

Počet shlédnutí: 1154

Během 10 minut si můžete vytvořit vlastní www stránky nebo e-shop, které jsou hned zařazeny do katalogu firem s propojením na google, seznam i bing. Vedle webových stránek a e-shopů vám tento systém nabízí i možnost objednání vizitek, reklamních předmětů s potiskem nebo letáků a dalších tiskovin. Využít můžete také fakturační systém, newslettery, skladové hospodářství a mnoho dalšího.

Systém www.sluzby.cz nabízí firmám a živnostníkům kompletní podporu při jejich podnikání.

Vnitřní redakční systém stránek je navržen tak, abyste si ho zvládli spravovat sami a nebyli jste tak závislí na externím správci, který většinou nikdy nemá čas. V případě potřeby jsou tu však pro vás každý den naši administrátoři, kteří kdykoliv pomohou se správou a úpravou vašich stránek nebo e-shopu.

Systém vám nabízí různé barevné šablony a schémata, které si můžete upravit vlastními fotografiemi. Pokud si žádnou šablonu nevyberete, náš tým grafiků a programátorů pro vás může vytvořit individuální web a nebo e-shop na míru, který bude řešit všechny vaše individuální požadavky a nároky. Opět s plnou podporou administrátorů. Seznam referencí najdete na našich stránkách www.sluzby.cz.

Jdeme s dobou a pravidelně náš systém inovujeme. Už dnes nabízíme v rámci našich služeb mobilní verzi www stránek a také mobilní verzi e-shopů. V nejbližší době nabídneme také mobilní aplikace, díky kterým budete svým zákazníkům zase o krok blíže.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pro plnohodnotné využívání e-shopu se spoustou výhod, slev a dalších vychytávek, je zapotřebí nám něco málo odsouhlasit. Veškeré výhody zde.
Nemusíte se ničeho bát, veškeré údaje jsou u nás jako v bavlnce.
Více o zpracování osobních informací.