Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Znovu pro Vás budeme k dispozici zítra od 8:00 hodin, napište nám: info@kompresory-vzduchotechnika.cz

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

TOPkontakt

Počet shlédnutí: 1411

TOPkontakt.cz - informační zdroj o firmách a institucích. Jednoznačnou předností katalogu TOPkontakt.cz je propojení do článků na nejdůvěryhodnějším zpravodajském serveru iDNES.cz.

Osvědčený informační zdroj o firmách, produktech a institucích – to je TOPkontakt.cz (www.topkontakt.idnes.cz).
Jednoznačnou předností katalogu TOPkontakt je propojení do článků na nejdůvěryhodnějším zpravodajském serveru iDNES.cz.

TopKontakt

TOPkontakt nabízí uživateli ve vizitce firmy či instituce veškeré informace, na které jsme zvyklí i z jiných databází, ale navíc jsou zde informace o jejich produktech, službách či akčních nabídkách. To ale není všechno součástí prezentace, kterou jistě uvítá každá firma, je takzvaná virtuální prohlídka provozovny.
Toto všechno s oborovým propojením na obsah serveru iDNES.cz, který je nejsledovanější zpravodajský portál v Česku a již šestkrát byl oceněn Křišťálovou lupou.

TOPkontakt však není jen pouhým zápisem do databáze, ale společně s ním můžete získat vyvážený mix multimediálních reklamních produktů, který je připraven na míru právě klientům z oblasti malého a středního podnikání. Při přípravě tohoto balíčku byly využity dlouhodobé zkušenosti specialistů INTERNET TRADING a MAFRA, a.s. z oblasti reklamy a marketingu tak, aby klienti získali optimální reklamní plnění za bezkonkurenční cenu.

 

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pro plnohodnotné využívání e-shopu se spoustou výhod, slev a dalších vychytávek, je zapotřebí nám něco málo odsouhlasit. Veškeré výhody zde.
Nemusíte se ničeho bát, veškeré údaje jsou u nás jako v bavlnce.
Více o zpracování osobních informací.