Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Znovu pro Vás budeme k dispozici zítra od 8:00 hodin, napište nám: info@kompresory-vzduchotechnika.cz

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

VIANOCE S vzduchotechnika 2018

Přidal: Zdeněk Štuksa

Přidáno:

Počet shlédnutí: 49

Zastávame názor, že najväčšiu radosť vždy urobí praktický darček. Nezostane niekde pod posteľou a bude slúžiť ako Vašim blízkym, tak ich zákazníkom. Vybrali sme to najlepšie pneumatické náradie, kompresory, striekacie pištole do lakovne a ďalší tovar, ktoré by malo byť v arzenálu každého kutila. Tak krásne Vianoce Vám všetkým!

VÁNOCE S VZDUCHOTECHNIKA

Zastáváme názor, že největší radost vždy udělá praktický dárek. Nezůstane někde pod postelí a bude sloužit jak Vašim blízkým, tak jejich zákazníkům. Vybrali jsme to nejlepší pneumatické nářadí, kompresory, stříkací pistole do lakovny a další zboží, které by mělo být v arzenálu každého kutila. Tak krásné Vánoce Vám všem!

Olejový kompresor B20-1,5-50CM

Olejový kompresor B20-1,5-50CM

Malý a dokonale mobilní kompresor od renomované značky ABAC, který nesmí chybět v žádné schopné dílně. Precizní provedení na olejové bázi garantuje dlouhou životnost, sám kompresor však disponuje možností servisu a zástupem náhradních dílů. Volba všech kutilů, kteří ví, co znamená praktičnost!

Bezolejový kompresor B15-1,1-6CM

Bezolejový kompresor B15-1,1-6CM

Základní provedení špičkového olejového kompresoru od značky ABAC. Ideální volba pro domácí použití, kdy vyžadujete mobilitu a spolehlivost. V případě potřeby nechybí možnost servisu s kompletní nabídkou náhradních dílů. Skvělý kompresor za nízkou cenu! Součástí výbavy je i regulátor tlaku a manometr.

Přenosný bezolejový kompresor O15N-1,1-6CM

Přenosný bezolejový kompresor O15N-1,1-6CM

Pokud šetříte místo i peněženku, je zde mobilní kompresor ABAC s tlakovou nádobou o objemu 6 litrů, praktickým madlem a úctyhodnými rozměry. Tento pomocník pro domácí využití disponuje snadným připojením stlačeného vzduchu přes rychlospojku. Jednoduché zapínání pomocí tlačítka, minimální údržba.

Příklepový utahovák NC-6210

Příklepový utahovák NC-6210

Špičkový příklepový utahovák, se kterým váš servis dostane vyšších kvalit. Extra nízká hmotnost šetří ruce, profesionální zpracování zase starosti. Vybavený výkonným dvojitým kladívkovým příklepem, ergonomickým madlem a volbou směru chodu. Pracovní tlak 6,3 bar.

Stopková bruska QA-111A

Stopková bruska QA-111A

Přímá bruska v profesionálním provedení a s možností použití tělísek se stopkou 3 a 6mm. Pro detailní práci využijete regulaci otáček, manipulace je snadná díky ergonomickému provedení, které doslova padne do ruky. Výborný pomocník do kovovýroby a autoopravárenství.

Pneuhustič TG-09

Pneuhustič TG-09

Udržujte správný tlak ve všech pneumatikách snadno a bez starostí. Vhodný pro auto, motocykl, kolo, vozík apod. Snadné používání a spousta náhradních dílů.

Airbrush sada SR-1101

Airbrush sada SR-1101

Skvělá sada nejen pro umělce. Miniaturní provedení zaručuje detailní práci a krásné výsledky s airbrushem. V tomto kufříku najdete kompletní vybavení.

Stříkací pistole s HVLP S480 - 1,7 mm

Stříkací pistole s HVLP S480 - 1,7 mm

Skvělý dárek pro vaši lakovnu. Tato profi pistole šetří barvu díky technologii HVLP a poskytuje excelentní výsledky. Trysky jsou provedeny z maximálně kvalitních materiálů, horní nádobka je praktická a nesmí chybět ani regulace přívodu vzduchu, tvaru paprsku a množství barvy.

Ofukovací pistole základní - DN7,2

Ofukovací pistole základní - DN7,2

Lehká ofukovací pistole s tělem z tvrzeného polyamidu pro dlouhou životnost, ideální pro práce s maximálními nároky na nízkou hmotnost. Schopnost plynulé regulace průtoku od nuly do maxima. Vybavena okem pro snadné zavěšení a lepší manipulaci.

Potřebujete poradit?  Potom je zde pro Vás jednoduchý rádce pro výběr  toho správného produktu...

Kontakty, výhody a garance

Nový komentář

* (Povinné)

Žádné komentáře

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pro plnohodnotné využívání e-shopu se spoustou výhod, slev a dalších vychytávek, je zapotřebí nám něco málo odsouhlasit. Veškeré výhody zde.
Nemusíte se ničeho bát, veškeré údaje jsou u nás jako v bavlnce.
Více o zpracování osobních informací.