Máte ten správný kompresor pro čepování piva?

Potravinářské pivní kompresory

Pivní kompresory pro provoz v restauracích

Kompresory, které jsou určeny k čepování piva v restauračních zařízeních a hospodách, musejí splňovat několik základních požadavků. V prvé řadě musejí mít tichý provoz a musejí být spolehlivé. Námi nabízené pivní kompresory tyto požadavky splňují. V naší nabídce máme pro restaurace či hotely připraveny potravinářské kompresory značky PUMA.

Kompresory PUMA i do Vaší restaurace: přenosné a lehké

Potravinářské kompresory PUMA svou velikostí spadají do kategorie přenosných zařízení. Jsou opatřena praktickými madly, vybrané modely rovněž kolečky pro snadný přesun kompresoru a současně mají nízkou hmotnost. Nabízíme pro potravinářské účely zásadně bezolejové kompresory, u nichž je garantována naprostá nezávadnost – neovlivňují žádným způsobem chuť ani vůni čerpaných kapalin.

Proč využít naše potravinářské kompresory PUMA

Potravinářské kompresory PUMA z naší nabídky jsou vybaveny filtrem nasávaného vzduchu, regulátorem vstupního tlaku, samozřejmostí je také pojistný ventil.

Při výběru kompresoru pro čepování piva je vhodné se zaměřit také na správný tlak kompresoru. Slabé kompresory se mohou při intenzivním provozu přehřívat, naopak volba příliš silného kompresoru je ekonomicky nevýhodná.

V naší nabídce najdete kompresory o příkonech od 0,2 kW až po 1,2 kW. Vybírat můžete rovněž podle maximálního tlaku a průtoku, které je kompresor schopen vyvinout a který přímo navazuje na výkony.

Vyberte si z naší nabídky potravinářských kompresorů i pro vaše restaurační zařízení. Všechny pivní kompresory jsme pro Vás nyní zlevnili na výhodné ceny.

Pivní kompresory