Mighty Seven – nářadí pro profesionály

Mighty Seven je výrobce s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti kvalitního pneumatického nářadí s dlouhou životností určeného výhradně pro oblasti profesionálních a průmyslových aplikací. M7 se zaměřuje nejenom na vlastní prodej pomocí široké obchodní sítě, ale rovněž na poprodejní servis. Důležitý je neustále probíhající vývoj nových produktů s řadou chytrých řešení a několika mezinárodními patenty. Celosvětově se snažíme být nablízku svým koncovým zákazníkům, proto naše výrobky naleznete v široké distribuční síti. M7 je maximální technická podpora! V naší firmě víme, že prodejem nářadí nekončí vztah mezi námi a zákazníkem. S M7 máte garanci dobře fungujícího poprodejního servisu. A navíc máme vždy připraveno servisní nářadí po dobu případné opravy Vašeho nářadí. Servis provádí výhradně technici odborně zaškolení přímo specialisty výrobce a používají pouze originální a nejkvalitnější díly.

Testování nářadí pro perfektní kvalitu!

Každý model pneumatického nářadí, který je firmou M7 vyvíjen a konstruován, je před uvedením na trh pečlivě testován v nejnáročnějších provozních podmínkách, které jsou simulovány ve firemních laboratořích. Zákazníkovi se tak dostane do rukou pouze špičkové nářadí.

M7_banner_www

Záruka pneumatického nářadí 2 roky

Firma M7 pracuje v systému řízení jakosti ISO 9001. Jsme si jistí špičkovou kvalitou našeho pneumatického nářadí. Proto všem našim zákazníkům poskytujeme dvouletou záruční dobu na veškeré výrobky z programu M7. Staňte se i Vy dalším ze spokojených uživatelů nářadí M7.

Označení oblasti použití

tri-hvezdy-2 určeno převážně pro řemeslné, servisní a údržbářské aplikace s profesionálními nároky
ctyri-hvezdy-2 vhodné pro náročné řemeslné a servisní aplikace s každodenním profesionálním využitím a lehčí nasazení v průmyslu
pet-hvezd-2 výrobek pro nejtěžší průmyslové nasazení se špičkovou kvalitou a extrémní životností a výkonem

testovani-m7-naradi-vzduch-pneu