Přes panel ALUSIC žádný vir neprojde

clanky_alusic_1200x310

Jistě jste si v posledních dvou měsících všimli neblahé situace, která panuje v Itálii. Jste solidární a chcete udělat dobrou věc i pro sebe a své okolí? Tak čtěte dál a nelekejte se, určitě nechceme přebírat roli médií.

Náš dnešní článek totiž pojednává o italském výrobci ALUSIC a jeho nové nabídce v podobě panelů - „štítů“, díky kterým můžete oddělit pracovní prostory, vytvořit přepážky v obchodech, ale i mnoha jiných, komerčních a nekomerčních prostorách. Sami jsme si vědomi kvality těchto panelů v kombinaci hliníkové konstrukce a PVC desky, protože je po dlouhé roky využíváme pro výrobu automatizační techniky a výrobních linek.

Platforma ALUSIC je maximálně modulární a kompatibilní s mnoha dalšími systémy na trhu. Stačí nás kontaktovat s požadavkem, který na míru zpracujeme přesně pro vaše prostory. Doporučujeme prostudovat také standardní nabídku výrobce, ve které naleznete stojaté panely na zem i stolní panely, s fixací či bez fixace.

Rychlá reakce výrobce na koronavirovou pandemii nás těší – navíc přímo z Itálie, kde zrovna nejsou v dobré situaci (oproti nim si můžeme co se počtu nakažených týká „vyskakovat“). Věřte tedy, že nákupem ALUSIC panelů podpoříte nejen ochranu vašeho okolí, ale také ekonomiku spřáteleného státu EU, ač nepatrným dílkem. Pamatujte však, že každý projev solidarity se počítá.