Armatura próżniowa - VS-12I-200
Kod: VS-12I-200Produkty powiązane
Przyssawka SF o średnicy 200 mm o płaskiej konstrukcji. Wykonane z nitrylu 55°Sh. Zaprojektowany do transportu płaskich obiektów, w których występuje siła równoległa do...
Przyssawka SF o średnicy 200 mm o płaskiej konstrukcji. Wykonany z silikonu 50°Sh. Zaprojektowany do transportu płaskich obiektów, w których występuje siła równoległa do...
Złącze obrotowe z gwintem wewnętrznym G1/2", kąt obrotu +/-12°.
Opis szczegółowy produktu
Złącze VS-12I-200
- złączka do podłączenia przyssawek SF
- z gwintem wewnętrznym G1/2"
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Złączki przyłączeniowe, SB, SBL, SF, SU |
|---|---|
| Trzpień do przyssawki: | SF200 |
| Gwint wewnętrzny: | G1/2" |
| Gwint wewnętrzny: | G1/2" |
Przyssawka SBF o średnicy 51,5 mm z gwintem wewnętrznym G1/8". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 64 mm z gwintem wewnętrznym G3/8". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 103 mm z gwintem wewnętrznym G1/8". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 64 mm z gwintem wewnętrznym G1/8". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 32 mm z gwintem wewnętrznym G1/4". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 84 mm z gwintem wewnętrznym G1/2". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 32 mm z gwintem wewnętrznym G3/8". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 103 mm z gwintem wewnętrznym G1/2". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 64 mm z gwintem wewnętrznym G1/4". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 42 mm z gwintem wewnętrznym G3/8". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 103 mm z gwintem wewnętrznym G1/4". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 103 mm z gwintem wewnętrznym G3/8". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 51,5 mm z gwintem wewnętrznym G1/4". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 84 mm z gwintem wewnętrznym G1/8". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 32 mm z gwintem wewnętrznym G1/8". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 42 mm z gwintem wewnętrznym G1/8". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...