Armatura przyłączeniowa podciśnienia - VSF-38A-50
Kod: VSF-38A-50Produkty powiązane
Ssawka SB o średnicy 53 mm z mieszkiem 1,5 o średnicy 58 mm. Wykonane z nitrylu 55°Sh. Zaprojektowany do transportu przedmiotów o zróżnicowanej wysokości, takich jak okleiny,...
Ssawka SB o średnicy 53 mm z mieszkiem 1,5 o średnicy 58 mm. Wykonany z silikonu 50°Sh. Zaprojektowany do transportu przedmiotów o zróżnicowanej wysokości, takich jak okleiny,...
Ssawka SBL o średnicy 50 mm z 4,5 mieszkami o średnicy 50 mm. Wykonane z nitrylu 55°Sh. Zaprojektowany do transportu delikatnych przedmiotów o wysokim poziomie bezpieczeństwa,...
Ssawka SBL o średnicy 50 mm z 4,5 mieszkami o średnicy 50 mm. Wykonany z silikonu 50°Sh. Zaprojektowany do transportu delikatnych przedmiotów o wysokim poziomie...
Przyssawka SF o średnicy 53 mm o płaskiej konstrukcji. Wykonane z nitrylu 55°Sh. Zaprojektowany do transportu płaskich obiektów, w których występuje siła równoległa do...
Przyssawka SF o średnicy 53 mm o płaskiej konstrukcji. Wykonany z silikonu 50°Sh. Zaprojektowany do transportu płaskich obiektów, w których występuje siła równoległa do...
Przyssawka SU o średnicy 53 mm o płaskiej konstrukcji. Wykonane z nitrylu 55°Sh. Zaprojektowany do transportu wypukłych i wklęsłych, płaskich i gładkich przedmiotów. Do...
Przyssawka SU o średnicy 53 mm o płaskiej konstrukcji. Wykonany z silikonu 50°Sh. Zaprojektowany do transportu wypukłych i wklęsłych, płaskich i gładkich przedmiotów. Do...
Opis szczegółowy produktu
Złącze VSF-38A-50
- złączki do podłączenia do ssawek SB, SBL, SF i SU
- wariant z ekranem filtrującym
- z gwintem zewnętrznym G3/8"
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Złączki przyłączeniowe, SB, SBL, SF, SU |
|---|---|
| Trzpień do przyssawki: | SB50, SBL50, SF50, SU50 |
| Gwint zewnętrzny: | G3/8" |
| W magazynie: | Magazyn zewnętrzny |
| Gwint zewnętrzny: | G3/8" |
Przyssawka SBF o średnicy 84 mm z gwintem wewnętrznym G1/4". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 32 mm z gwintem wewnętrznym G1/8". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 103 mm z gwintem wewnętrznym G3/8". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 84 mm z gwintem wewnętrznym G3/8". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 32 mm z gwintem wewnętrznym G3/8". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 84 mm z gwintem wewnętrznym G1/8". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 42 mm z gwintem wewnętrznym G3/8". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 51,5 mm z gwintem wewnętrznym G1/4". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 64 mm z gwintem wewnętrznym G1/2". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 51,5 mm z gwintem wewnętrznym G1/8". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 103 mm z gwintem wewnętrznym G1/2". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 42 mm z gwintem wewnętrznym G1/4". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 84 mm z gwintem wewnętrznym G1/2". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 64 mm z gwintem wewnętrznym G1/4". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 32 mm z gwintem wewnętrznym G1/4". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...
Przyssawka SBF o średnicy 51,5 mm z gwintem wewnętrznym G3/8". Wykonane z poliuretanu o twardości 60°Sh. Wysoka odporność na starzenie i duża siła absorpcji. Zastosowania do...