Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Dnes jsme pro Vás do 17:00 hodin, zavolejte: +420 311 532 091

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Proč koupit kompresory ABAC

Hlavní výhody nákupu kompresorů v našem e-shopu ....

Kompresory ABAC

Proč si vybrat pístové kompresory ABAC Pro Line

Výkon, výdrž a rozmanitost modelů u značky ABAC v řadě Pro Line jsou samy o sobě víc než dostačující, ale to není jejich hlavní předností. Pokud jste kutilem, řemeslníkem nebo malovýrobcem, možná vás na kompresoru zajímají hlavně uživatelský komfort, bezpečnost práce, mobilita, preciznost ovládání a tichý chod, a to jsou vše charakteristiky, které kompresory ABAC Pro Line dobře vystihují. Doba trvání záruky je sice relativně kratší (2 roky), ale to je více než vyváženo tím, jak dobře se vám s nimi bude pracovat.

Inovativní designové prvky u této řady kompresorů zahrnují především odnímatelné rukojeti, polohovatelné manipulační tyče a odkladné plochy, odhlučňovací kryty, bezpečnostní rámy, robustní kolečka, nakloněné manometry (abyste se nemuseli zohýbat), precizní regulátory výstupního tlaku a dostupnost i velmi malých a tím pádem kompaktních kompresorů. Jak již bylo řečeno výše, to vše slouží maximalizaci uživatelského komfortu, a přitom nemusíte obětovat výkon ani výdrž.

Kompresory ABAC Pro Line také mají obrovský rozsah objemů a výkonů – od 6 po 900 litrů objemu, od 230/126 litrů za minutu při sání/výtlaku po 2400/1848 litrů. Tak velký výkon je možný u velkých dvoustupňových pístových kompresorů, které tím pádem logicky ztrácejí na mobilitě. Samozřejmostí jsou také varianta pro bezolejový chod a varianta se sušičkou vzduchu, obojí pro lepší odstranění nečistot ze stlačeného vzduchu, což je důležité hlavně pokud používáte stlačený vzduch k barvení a lakování, ale také kvůli větší výdrži kompresoru. A konečně, pokud vám normální varianty nepřijdou dost tiché, můžete zakoupit také model kompletně schovaný v masivně odhlučňujícím krytu.

Pístové kompresory Akce

A proč koupit kompresor ABAC Pro Line právě u nás?

Máme hned čtyři dobré důvody:

RYCHLÉ DODÁNÍ ZDARMA – Na rozdíl od konkurence, o dopravu u nás zakoupených kompresorů se postaráme za vás, a ještě si za to nebudeme nic účtovat. Dáme si samozřejmě záležet na tom, aby vámi objednaný kompresor v pořádku a včas dorazil na vámi vybranou adresu ve špičkovém stavu. Lepší už to opravdu být nemůže.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKAKompresory ABAC Pro Line mají záruku 2 roky. My vám k tomu na rozdíl od jiných prodejců přidáme dalších 6 měsíců! Podmínkou záruky jsou každoroční prohlídky, které může provést jakákoliv autorizované firma.

SLEVA NA NÁHRADNÍ DÍLY – Poté, co prodloužená záruka vyprší, u každého u nás zakoupeného kompresoru dostanete navíc 20% servisní slevu na nákup libovolných náhradních dílů. Nákup kompresorů u nás je proto z ekonomického hlediska velmi výhodný v dlouhodobém horizontu. Vzhledem k tomu, že se vždy snažíme udržovat nejnižší ceny na trhu, získáte u nás maximální kvalitu za minimální náklady.

PÍSTOVÝ OLEJ JAKO DÁREK – A aby toho nebylo málo, nákup u nás znamená také jedno balení pístového oleje vhodného pro vámi zakoupený model kompresoru zdarma.

Sečteno a podtrženo, ušetříte za dopravu, za servis a za první výměnu oleje, a to u produktu, který jste koupili v nejlepší kvalitě za velmi nízkou cenu. Ať už vám záleží v první řadě na výkonu, výdrži nebo úsporách, s nákupem u nás rozhodně budete spokojeni.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pro plnohodnotné využívání e-shopu se spoustou výhod, slev a dalších vychytávek, je zapotřebí nám něco málo odsouhlasit. Veškeré výhody zde.
Nemusíte se ničeho bát, veškeré údaje jsou u nás jako v bavlnce.
Více o zpracování osobních informací.