Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Znovu pro Vás budeme k dispozici zítra od 8:00 hodin, napište nám: info@kompresory-vzduchotechnika.cz

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Proč kupovat kompresory Atmos u nás ?

Hlavní výhody nákupu kompresorů v našem e-shopu ....

Kompresory atmos

Proč si vybrat kompresory značky ATMOS

Pokud je pro vás prioritou číslo jedna životnost kompresoru, nemá smysl dále hledat – kompresory ATMOS jsou přesně tím, co potřebujete. To je vidět už na tom, že tato firma poskytuje na své výrobky nejdelší záruku ze všech, celé čtyři roky. ATMOS svým výrobkům jednoduše tolik důvěřuje, a ví proč. Modely kutilské řady Bobby i průmyslové řady Perfect se mohou pochlubit celou řadou prvků, které kompresor chrání proti poškození a opotřebování.

Ať už se jedná o stabilní a robustní (u řady Perfect dokonce jakostní) litinovou konstrukci, přepěťovou (tepelnou) ochranu, tlumení vibrací pomocí silentbloků, výkonné chlazení velkými ventilátory, bezztrátový či pomalootáčkový pohon nebo pojistné a odpouštěcí ventily a vícečetné manometry, odolnější a pro údržbu lépe stavěné kompresory nikde nenajdete. Firma ATMOS nabízí také variantu s tichým chodem (Perfect SILENT) a variantu pro bezolejový chod u (Bobby OILLESS). Řada Bobby má navíc i dochlazovač stlačeného vzduchu pro další redukci vlhkosti a je pojízdná.

Rozdíl mezi řadami Bobby a Perfect spočívá tedy hlavně v tom, jak intenzivní provoz máte v plánu, a tím pádem jak moc odolný a výkonný kompresor potřebujete. Nejsilnější kompresor řady Perfect je přibližně dvakrát výkonnější v nasávání i plnění než nejsilnější kompresor řady Bobby (1180/920 litrů za minutu oproti 550/435 u řady Bobby), objemy má Perfect větší (50-500 litrů oproti 12-46 u řady Bobby)a všechny kompresory řady Perfect jsou tišší než kompresory řady Bobby (hlavně varianta SILENT). Kompresory řady Bobby zase umožňují méně energeticky náročný provoz, lepší mobilitu a větší čistotu stlačeného vzduchu (důležité hlavně pro barvení a lakování).

A proč koupit kompresor ATMOS právě u nás?

Máme hned čtyři dobré důvody:

RYCHLÉ DODÁNÍ ZDARMA – Díky dohodě přímo se společností ATMOS jsou objednané stroje expedovány rovnou z jejich centrálního skladu. Tam jsou předtím zkonstruovány a složeny na míru podle vašich požadavků a poté navíc ještě i otestovány. Nestane se tak, že byste dostali stroj, který dlouho ležel někde skladem, a měl proto špatnou konzistenci oleje. A co je úplně nejlepší, za dopravu u nás vůbec nemusíte platit.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA – Mimořádně odolné kompresory ATMOS mají už tak velmi dlouhou záruku, a sice celé čtyři roky. My vám k tomu na rozdíl od jiných prodejců přidáme dalších 6 měsíců! Podmínkou záruky jsou každoroční prohlídky, které může provést jakákoliv autorizované firma.

SLEVA NA NÁHRADNÍ DÍLY – Poté, co prodloužená záruka vyprší, u každého u nás zakoupeného kompresoru dostanete navíc 20% servisní slevu na nákup libovolných náhradních dílů. Nákup kompresorů u nás je proto z ekonomického hlediska velmi výhodný v dlouhodobém horizontu. Vzhledem k tomu, že se vždy snažíme udržovat nejnižší ceny na trhu, získáte u nás maximální kvalitu za minimální náklady.

PÍSTOVÝ OLEJ JAKO DÁREK – A aby toho nebylo málo, nákup u nás znamená také jedno balení pístového oleje vhodného pro vámi zakoupený model kompresoru zdarma.

Sečteno a podtrženo, ušetříte za dopravu, za servis a za první výměnu oleje, a to u produktu, který jste koupili v nejlepší kvalitě za velmi nízkou cenu. Ať už vám záleží v první řadě na výkonu, výdrži nebo úsporách, s nákupem u nás rozhodně budete spokojeni.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pro plnohodnotné využívání e-shopu se spoustou výhod, slev a dalších vychytávek, je zapotřebí nám něco málo odsouhlasit. Veškeré výhody zde.
Nemusíte se ničeho bát, veškeré údaje jsou u nás jako v bavlnce.
Více o zpracování osobních informací.