Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Dnes jsme pro Vás do 17:00 hodin, zavolejte: +420 311 532 091

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Proč koupit kompresory Engine Air

Hlavní výhody nákupu kompresorů v našem e-shopu ....

Spalovací kompresory

Proč si vybrat kompresory Engine Air

Kompresory této značky jsou vysoce specializované pro jedno použití – stavební práce. Jste-li stavař, určitě vám doporučujeme volbu těchto kompresorů minimálně pečlivě zvážit. Jejich hlavní výhodou je především to, že mají v sobě vestavěný dieselový nebo benzinový motor, který je pohání. Varianta BiEngine Air dokonce zároveň slouží jako elektrický generátor. Nevyžadují tedy připojení do elektrické sítě, a to podstatně zlepšuje jejich mobilitu a použitelnost v terénu. O úspoře za nezávisle zakoupený elektrický generátor ani nemluvě.

Celkové řešení kompresorů této řady je celkově přizpůsobené prostředí staveniště a procesu stavby. Bojíte se, že vám něco spadne na kompresor nebo do něj narazí? Zde se bát nemusíte – kompresory jsou chráněny masivními bezpečnostními rámy. Potřebujete kompresory převážet přes drsný terén? Robustní bantamová kola na kompresoru to vydrží. Očekáváte od kompresoru maximální skladnost pro úsporu místa při přepravě? Inženýři v Engine Air s tím počítali. Chtěli byste mít možnost pohánět více stavebních zařízení najednou? Ani zde vás kompresory Engine Air nezklamou – i pokud ta další zařízení budou poháněná elektřinou.

Ať už máte v plánu jakkoli rozsáhlé nebo intenzivní stavební operace, kompresory Engine Air se prodávají v dostatečně velkém rozsahu objemů a výkonů, abyste si mohli vybrat přesně to, co potřebujete. Objemy se pohybují mezi 11+11 litry a 270 litry, s výkony na sání/výtlaku 281/169 až 990/762 litrů za minutu. Jak jste si mohli v přechozí větě všimnout, dostupné jsou i varianty s dvěma nádržemi na stlačený vzduch (případně vícero výstupy pro různé tlaky), pro snazší pohánění více strojů najednou. Jen si rozmyslete, zdali je pro vás výhodnější kompresor poháněný na benzín nebo diesel, a jestli se vám nevyplatí také investovat do kompresoru BiEngine Air, který je zároveň elektrickým generátorem.

A proč koupit kompresor Engine Air právě u nás?

Máme hned čtyři dobré důvody:

RYCHLÉ DODÁNÍ ZDARMA – Na rozdíl od konkurence, o dopravu u nás zakoupených kompresorů se postaráme za vás, a ještě si za to nebudeme nic účtovat. Dáme si samozřejmě záležet na tom, aby vámi objednaný kompresor v pořádku a včas dorazil na vámi vybranou adresu ve špičkovém stavu. Lepší už to opravdu být nemůže.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA – Kromě standardní doby trvání záruky vám na rozdíl od jiných prodejců přidáme dalších 6 měsíců! Podmínkou záruky jsou každoroční prohlídky, které může provést jakákoliv autorizované firma.

SLEVA NA NÁHRADNÍ DÍLY – Poté, co prodloužená záruka vyprší, u každého u nás zakoupeného kompresoru dostanete navíc 20% servisní slevu na nákup libovolných náhradních dílů. Nákup kompresorů u nás je proto z ekonomického hlediska velmi výhodný v dlouhodobém horizontu. Vzhledem k tomu, že se vždy snažíme udržovat nejnižší ceny na trhu, získáte u nás maximální kvalitu za minimální náklady.

PÍSTOVÝ OLEJ JAKO DÁREK – A aby toho nebylo málo, nákup u nás znamená také jedno balení pístového oleje vhodného pro vámi zakoupený model kompresoru zdarma.

Sečteno a podtrženo, ušetříte za dopravu, za servis a za první výměnu oleje, a to u produktu, který jste koupili v nejlepší kvalitě za velmi nízkou cenu. Ať už vám záleží v první řadě na výkonu, výdrži nebo úsporách, s nákupem u nás rozhodně budete spokojeni.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pro plnohodnotné využívání e-shopu se spoustou výhod, slev a dalších vychytávek, je zapotřebí nám něco málo odsouhlasit. Veškeré výhody zde.
Nemusíte se ničeho bát, veškeré údaje jsou u nás jako v bavlnce.
Více o zpracování osobních informací.