Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Znovu pro Vás budeme k dispozici zítra od 8:00 hodin, napište nám: info@kompresory-vzduchotechnika.cz

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Proč koupit kompresory Gentilin

Hlavní výhody nákupu kompresorů v našem e-shopu ....

Kompresory Gentilin

Proč si vybrat kompresory Gentilin Compact Air

Kompresory značky Gentilin z řady Compact Air jsou všechny především bezolejové. Tuto variantu kompresorů možná nabízí vícero značek, ale v tomto případě je s tím spojená jedinečná patentovaná technologie, která používá keramických materiálů a teflonu pro minimalizaci tření, což značně prodlužuje životnost takového kompresoru. A je to právě životnost kompresoru, kvůli které je obvykle výrazně lepší volbou olejový kompresor. Jste-li již z jakéhokoli důvodu rozhodnutí pro koupi bezolejového kompresoru, Gentilin Compact Air je tedy s největší pravděpodobností pro vás tou nejlepší volbou.

Pokud nevíte, proč by vám mělo záležet na tom, aby stlačený vzduch neobsahoval žádné stopy oleje, pokusím se to stručně nastínit – opravdu by vás to mohlo zajímat. Jakékoli nečistoty ve stlačeném vzduchu vedou z dlouhodobého hlediska k většímu opotřebovávání nejen kompresoru samotného, ale také libovolného zařízení nebo zásobníku, do kterého stlačený vzduch pumpujete. Co je ještě horší, v podstatě jakékoli množství oleje, které by se dostalo do barev nebo laků, které můžete chtít pomocí stlačeného vzduchu nastříkávat, by vás rozhodně nepotěšilo. S bezolejovým kompresorem také logicky ušetříte za olej na údržbě a vyhnete se riziku úniku oleje při přepravě kompresoru.

V základu si můžete koupit tři různé modely této řady – B110, C240 a C330, které se liší velikostí a výkonem. Podle vašich specifických potřeb se ale můžete rozhodnout pro různé varianty, které více zdůrazňují různé výhody a způsoby použití. Můžete si vybrat mezi větší mobilitou, tišším chodem (i když tichý chod je obecně charakteristický pro celou tuto řadu) a speciálním konstrukčním řešením, které efektivně eliminuje působení bočních sil na kompresor. Objemy nádrží na stlačený vzduch se zde pohybují v rozmezí 5-100 litrů a výkon při sání/výtlaku od 110/65 litrů za minutu do 330/200 litrů za minutu.

A proč koupit kompresor Gentilin Compact Air právě u nás?

Máme hned čtyři dobré důvody:

RYCHLÉ DODÁNÍ ZDARMA – Na rozdíl od konkurence, o dopravu u nás zakoupených kompresorů se postaráme za vás, a ještě si za to nebudeme nic účtovat. Dáme si samozřejmě záležet na tom, aby vámi objednaný kompresor v pořádku a včas dorazil na vámi vybranou adresu ve špičkovém stavu. Lepší už to opravdu být nemůže.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA – Kompresory Gentilin Compact Air mají záruku 2 roky. My vám k tomu na rozdíl od jiných prodejců přidáme dalších 6 měsíců! Podmínkou záruky jsou každoroční prohlídky, které může provést jakákoliv autorizované firma.

SLEVA NA NÁHRADNÍ DÍLY – Poté, co prodloužená záruka vyprší, u každého u nás zakoupeného kompresoru dostanete navíc 20% servisní slevu na nákup libovolných náhradních dílů. Nákup kompresorů u nás je proto z ekonomického hlediska velmi výhodný v dlouhodobém horizontu. Vzhledem k tomu, že se vždy snažíme udržovat nejnižší ceny na trhu, získáte u nás maximální kvalitu za minimální náklady.

PÍSTOVÝ OLEJ JAKO DÁREK – A aby toho nebylo málo, nákup u nás znamená také jedno balení pístového oleje. Sice jej neupotřebíte konkrétně u těchto modelů kompresorů, ale určitě se vám bude hodit, pokud máte vy nebo někdo z vašich známých také nějaký olejový.

Sečteno a podtrženo, ušetříte za dopravu, za servis a za první výměnu oleje, a to u produktu, který jste koupili v nejlepší kvalitě za velmi nízkou cenu. Ať už vám záleží v první řadě na výkonu, výdrži nebo úsporách, s nákupem u nás rozhodně budete spokojeni.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pro plnohodnotné využívání e-shopu se spoustou výhod, slev a dalších vychytávek, je zapotřebí nám něco málo odsouhlasit. Veškeré výhody zde.
Nemusíte se ničeho bát, veškeré údaje jsou u nás jako v bavlnce.
Více o zpracování osobních informací.