Bezprúdové valce DUO96 25 mm
Kód: DUO96-25/100 DUO96-25/150 DUO96-25/200 DUO96-25/250 DUO96-25/300 DUO96-25/350 DUO96-25/400 DUO96-25/450 DUO96-25/500 DUO96-25/600 DUO96-25/700 DUO96-25/800 DUO96-25/900 DUO96-25/1000 DUO96-25/1100 DUO96-25/1200 DUO96-25/1300 DUO96-25/1400 DUO96-25/1500 DUO96-25/1600 DUO96-25/1700 DUO96-25/1800 DUO96-25/1900 DUO96-25/2000 Zvoľte variantPodrobný popis
Bezprúdové valce DUO96 25 mm
- priemer 25 mm
- zdvihy 100-5700 mm
- pripojenie pomocou 1/8" závitu
- tlak 0,5 – 8 bar
- vyrobené z hliníka
Sily a momenty bezpiestnicového valca DUO96 |
|||||||||||||
|
|
Valec | Tlačná sila piestu pri 6 bar |
Tlmenie | Maximálne zaťaženie | Max. krútiaci moment (Nm) |
Max. ohybový moment(Nm) | |||||||
| N | mm | N | centrálne | axiálne | radiálne | ||||||||
| Priemer | F | S | L | Mv | Ma | Mr | |||||||
| 2 x 16 | 200 | 15 | 240 | 3 | 8 | 2,4 | |||||||
| 2 × 25 | 480 | 21 | 600 | 6 | 30 | 8 | |||||||
| 2 × 32 | 820 | 26 | 900 | 10 | 60 | 16,5 | |||||||

Dodatočné parametre
| Kategória: | Bezpiestnicové valce DUO96 |
|---|---|
| prevedenie: | Dvojčinné vojne |
| Tlak: | 8 bar |
| Pripojenie: | 1/8" |
| Magnet: | s magnetom |
| Materiál piestu: | Hliník |
| Materiál profilu: | Hliník |
| Materiál tesniaceho pásu: | nerez |
| Materiál veka: | Hliník |
| priemer: | 25 mm |
| Teplota: | -10/+80°C |
| Tesnenia: | NBR |
| Typ valca: | Bezpiestnicové valce (Lintra) |
| Voľba zdvihu: | 100-5700 |
| Minimálny tlak: | 0,5 bar |
Predstavenie značky MEDAN | Bezpiestnicové pneumatické valce a pohony
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
MEDAN a Mindman v spolupráciSpoločnosť MEDAN GmbH je rodinný podnik riadený vlastníkmi s inovatívnymi trhovými stratégiami a skvelým technickým know-how, ktorý začal svoju obchodnú kariéru v roku 1990 neďaleko nemeckého mesta Reutlingen a dodnes tu má svoju centrálu a výrobný závod. Svoju spoluprácu nadviazala spoločnosť MEDAN pred niekoľkými rokmi s taiwanskou firmou Mindman, z ktorých vzájomnej spolupráce vznikol celý rad inovatívnych produktov a aj napriek vysokým štandardom kvality, ktoré na svoje produkty kladie nemecká firma, zaradila spoločnosť výrobky Mindmanu do svojho portfólia. |
![]() |
![]() |
Široké portfólio produktovTakmer tridsaťročná firma MEDAN sa sústredí na výrobu pneumaticky alebo elektricky riadených technológií, ako sú najrôznejšie druhy valcov (bezpiestnicové, otočné pohony, ISO valce a pod.), elektrických pohonov vrátane ich príslušenstva, filtrov tlakových ventilov. Široká ponuka výrobkov prirodzene spĺňa všetky potrebné normy pri zachovaní konkurencieschopných cien. Na našom e-shope Kompresory-vzduchotechnika.cz nájdete od značky MEDAN bohatý výber bezpiestnicových valcov, ktoré až o polovicu šetria zástavbové rozmery, skrutkoví a niekoľko druhov prísaviek. |


