Bezpiestové valce PLK 25 mm
Kód: PLK-25/100 PLK-25/150 PLK-25/200 PLK-25/250 PLK-25/300 PLK-25/350 PLK-25/400 PLK-25/450 PLK-25/500 PLK-25/600 PLK-25/700 PLK-25/800 PLK-25/900 PLK-25/1000 PLK-25/1100 PLK-25/1200 PLK-25/1300 PLK-25/1400 PLK-25/1500 PLK-25/1600 PLK-25/1700 PLK-25/1800 PLK-25/1900 PLK-25/2000 Zvoľte variantPodrobný popis
Bezpiestové valce PLK 25 mm
- priemer 25 mm
- zdvihy 100 - 5 700 mm
- pripojenie pomocou 1/8" závitu
- tlak 0,5 – 8 bar
- vyrobené z hliníka
Sily a momenty bezpiestnicového valca PLK |
||||||||||||||
|
|
Valec | Tlačná sila piestu pri 6 bar |
Tlmenie | Maximálne zaťaženie | Max. krútiaci moment (Nm) |
Max. ohybový moment (Nm) | ||||||||
| N | mm | N | centrálne | axiálne | radiálne | |||||||||
| Pr. | Y | F | S | L | Mv | Ma | Mr | |||||||
| 16 | 9 | 110 | 15 | 1 500 | 11 | 4 | 6 | |||||||
| 25 | 14 | 250 | 21 | 1 600 | 40 | 40 | 14 | |||||||
| 32 | 18 | 420 | 26 | 2 950 | 62 | 61 | 30 | |||||||
| 40 | 22 | 640 | 32 | 3 960 | 70 | 115 | 52 | |||||||
| 50 | 28 | 1 000 | 32 | 7 500 | 580 | 580 | 210 | |||||||
| 63 | 36 | 1 550 | 40 | 7 500 | 580 | 580 | 210 | |||||||

Dodatočné parametre
| Kategória: | Bezpiestnicové pneumatické valce PLK |
|---|---|
| prevedenie: | Dvojčinné vojne |
| Tlak: | 8 bar |
| Pripojenie: | 1/8" |
| Magnet: | s magnetom |
| Materiál piestu: | Hliník |
| Materiál profilu: | Hliník |
| Materiál tesniaceho pásu: | nerez |
| Materiál veka: | Hliník |
| priemer: | 25 mm |
| Teplota: | -10/+80°C |
| Tesnenia: | NBR |
| Typ valca: | Bezpiestnicové valce (Lintra) |
| Voľba zdvihu: | 100-3300 mm |
| Minimálny tlak: | 0,5 bar |
Predstavenie značky MEDAN | Bezpiestnicové pneumatické valce a pohony
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
MEDAN a Mindman v spolupráciSpoločnosť MEDAN GmbH je rodinný podnik riadený vlastníkmi s inovatívnymi trhovými stratégiami a skvelým technickým know-how, ktorý začal svoju obchodnú kariéru v roku 1990 neďaleko nemeckého mesta Reutlingen a dodnes tu má svoju centrálu a výrobný závod. Svoju spoluprácu nadviazala spoločnosť MEDAN pred niekoľkými rokmi s taiwanskou firmou Mindman, z ktorých vzájomnej spolupráce vznikol celý rad inovatívnych produktov a aj napriek vysokým štandardom kvality, ktoré na svoje produkty kladie nemecká firma, zaradila spoločnosť výrobky Mindmanu do svojho portfólia. |
![]() |
![]() |
Široké portfólio produktovTakmer tridsaťročná firma MEDAN sa sústredí na výrobu pneumaticky alebo elektricky riadených technológií, ako sú najrôznejšie druhy valcov (bezpiestnicové, otočné pohony, ISO valce a pod.), elektrických pohonov vrátane ich príslušenstva, filtrov tlakových ventilov. Široká ponuka výrobkov prirodzene spĺňa všetky potrebné normy pri zachovaní konkurencieschopných cien. Na našom e-shope Kompresory-vzduchotechnika.cz nájdete od značky MEDAN bohatý výber bezpiestnicových valcov, ktoré až o polovicu šetria zástavbové rozmery, skrutkoví a niekoľko druhov prísaviek. |


