Bezpiestové valce PLS 63 mm
Kód: PLS-63/100 PLS-63/150 PLS-63/200 PLS-63/250 PLS-63/300 PLS-63/350 PLS-63/400 PLS-63/450 PLS-63/500 PLS-63/600 PLS-63/700 PLS-63/800 PLS-63/900 PLS-63/1000 PLS-63/1100 PLS-63/1200 PLS-63/1300 PLS-63/1400 PLS-63/1500 PLS-63/1600 PLS-63/1700 PLS-63/1800 PLS-63/1900 PLS-63/2000 Zvoľte variantPodrobný popis
Bezpiestové valce PLS 63 mm
- priemer 63 mm
- zdvihy 100-5700 mm
- pripojenie cez 3/8" závit
- tlak 0,5 – 8 bar
- vyrobené z hliníka
Sily a momenty bezpiestnicového valca PLS |
|||||||||||||
|
|
Valec | Tlačná sila piestu pri 6 bar |
Maximálne zaťaženie | Max. krútiaci moment (Nm) |
Max. ohybový moment (Nm) | ||||||||
| N | N | centrálne | axiálne | radiálne | |||||||||
| Pr. | Y | F | L | Mv | Ma | Mr | |||||||
| 32 | 18 | 420 | 760 | 39 | na dotaz | 15 | |||||||
| 40 | 22 | 640 | 1 330 | 99 | na dotaz | 35 | |||||||
| 50 | 28 | 1 000 | 1 660 | 170 | na dotaz | 58 | |||||||
| 63 | 36 | 1 550 | 2 700 | 317 | na dotaz | 105 | |||||||

Dodatočné parametre
| Kategória: | Bezpiestnicové valce pneumatické PLS |
|---|---|
| prevedenie: | Dvojčinné vojne |
| Tlak: | 8 bar |
| Pripojenie: | 3/8" |
| Magnet: | s magnetom |
| Materiál piestu: | Hliník |
| Materiál profilu: | Hliník |
| Materiál tesniaceho pásu: | nerez |
| Materiál veka: | Hliník |
| priemer: | 63 mm |
| Teplota: | -10/+55°C |
| Tesnenia: | NBR |
| Typ valca: | Bezpiestnicové valce (Lintra) |
| Voľba zdvihu: | 100-5700 mm |
| Minimálny tlak: | 0,5 bar |
Predstavenie značky MEDAN | Bezpiestnicové pneumatické valce a pohony
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
MEDAN a Mindman v spolupráciSpoločnosť MEDAN GmbH je rodinný podnik riadený vlastníkmi s inovatívnymi trhovými stratégiami a skvelým technickým know-how, ktorý začal svoju obchodnú kariéru v roku 1990 neďaleko nemeckého mesta Reutlingen a dodnes tu má svoju centrálu a výrobný závod. Svoju spoluprácu nadviazala spoločnosť MEDAN pred niekoľkými rokmi s taiwanskou firmou Mindman, z ktorých vzájomnej spolupráce vznikol celý rad inovatívnych produktov a aj napriek vysokým štandardom kvality, ktoré na svoje produkty kladie nemecká firma, zaradila spoločnosť výrobky Mindmanu do svojho portfólia. |
![]() |
![]() |
Široké portfólio produktovTakmer tridsaťročná firma MEDAN sa sústredí na výrobu pneumaticky alebo elektricky riadených technológií, ako sú najrôznejšie druhy valcov (bezpiestnicové, otočné pohony, ISO valce a pod.), elektrických pohonov vrátane ich príslušenstva, filtrov tlakových ventilov. Široká ponuka výrobkov prirodzene spĺňa všetky potrebné normy pri zachovaní konkurencieschopných cien. Na našom e-shope Kompresory-vzduchotechnika.cz nájdete od značky MEDAN bohatý výber bezpiestnicových valcov, ktoré až o polovicu šetria zástavbové rozmery, skrutkoví a niekoľko druhov prísaviek. |


