Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Budeme tu pro Vás opět v pondělí, napište nám: info@kompresory-vzduchotechnika.cz

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Proč kupovat kompresory Fubag u nás ?

Hlavní výhody nákupu kompresorů v našem e-shopu ....

kompresory fubag

Proč si vybrat kompresory Fubag

Tato řada kompresorů je zamýšlená k použití někde na pomezí kutilské a průmyslové aplikace. Důraz je kladen hlavně na pohodlnost a efektivitu údržby. S tím samozřejmě souvisí i volba pomalootáčkového řešení pohonu a použití kvalitních konstrukčních materiálů, stejně jako bohatě dimenzované dochlazovače vzduchu, které brání kondenzaci kapiček vody ve stlačeném vzduchu. Pokud je vaší prioritou výdrž kompresoru, o kterou se můžete sami co možná nejpohodlněji zasloužit údržbou, kompresory Fubag jsou pro vás to správnou volbou.

Kompresory této řady jsou za účelem větší výdrže a lepší údržby vybaveny pojistnými a odpouštěcími ventily pro automatickou i manuální regulaci tlaku, regulátorem tlaku s manometrem i manometrem tlaku ve vzdušníku, olejoznakem (pro kontrolu množství oleje nebo jiných kapalin v nádrži), stejně jako speciálně navrženými technologickými otvory pro snadné opravy. Tato firma nabízí navíc i poradenství pro zákazníky, záruční i pozáruční servis a garantuje rychlé dodávání náhradních dílů. Co se údržby týče, s kompresorem Fubag jednoduše nebudete nechání na holičkách.

Nabízené objemy a výkony jsou spíše nižší až střední, s objemy vzdušníku 50 nebo 100 litrů a s plnícím výkonem 238 nebo 367 litrů za minutu. Vhodné jsou především pro řemeslníky, lakovny, autoservisy a menší firmy. Dodávány jsou s veškerými armaturami i kabely a ověřené certifikátem, což znamená, že ihned po zakoupení jsou plně připravené k použití. Pokud je pro vás atraktivní takovýto uživatelský komfort a možnost spolehnout se na výrobce, a pokud vám postačuje výkon dostupných modelů, s kompresory Fubag budete jistě spokojeni.

A proč koupit kompresor Fubag právě u nás?

Máme hned čtyři dobré důvody:

RYCHLÉ DODÁNÍ ZDARMA – Na rozdíl od konkurence, o dopravu u nás zakoupených kompresorů se postaráme za vás, a ještě si za to nebudeme nic účtovat. Dáme si samozřejmě záležet na tom, aby vámi objednaný kompresor v pořádku a včas dorazil na vámi vybranou adresu ve špičkovém stavu. Lepší už to opravdu být nemůže.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKAKompresory Fubag mají záruku 2 roky. My vám k tomu na rozdíl od jiných prodejců přidáme dalších 6 měsíců! Podmínkou záruky jsou každoroční prohlídky, které může provést jakákoliv autorizované firma.

SLEVA NA NÁHRADNÍ DÍLY – Poté, co prodloužená záruka vyprší, u každého u nás zakoupeného kompresoru dostanete navíc 20% servisní slevu na nákup libovolných náhradních dílů. Nákup kompresorů u nás je proto z ekonomického hlediska velmi výhodný v dlouhodobém horizontu. Vzhledem k tomu, že se vždy snažíme udržovat nejnižší ceny na trhu, získáte u nás maximální kvalitu za minimální náklady.

PÍSTOVÝ OLEJ JAKO DÁREK – A aby toho nebylo málo, nákup u nás znamená také jedno balení pístového oleje vhodného pro vámi zakoupený model kompresoru zdarma.

Sečteno a podtrženo, ušetříte za dopravu, za servis a za první výměnu oleje, a to u produktu, který jste koupili v nejlepší kvalitě za velmi nízkou cenu. Ať už vám záleží v první řadě na výkonu, výdrži nebo úsporách, s nákupem u nás rozhodně budete spokojeni.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pro plnohodnotné využívání e-shopu se spoustou výhod, slev a dalších vychytávek, je zapotřebí nám něco málo odsouhlasit. Veškeré výhody zde.
Nemusíte se ničeho bát, veškeré údaje jsou u nás jako v bavlnce.
Více o zpracování osobních informací.