Prenosný piestový kompresor - RL40-10-100CV
Kód: RL40-10-100CVPodrobný popis
Prenosné kompresory s vertikálnou nádobou RL40-10-100CV
- Prenosné kompresory na jednoduchú prepravu s veľkými kolesami
- Vysokokvalitný regulátor s filtrom
- 3 výstupy pre rôznu kvalitu vzduchu (neredukovaný, redukovaný nemastný, redukovaný mazaný vzduch)
- Séria RL - jednostupňové prevedenie
- Priemyselný dizajn pre najnáročnejšie prevádzky s extrémne dlhou životnosťou
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompresory pre všetky aplikácie - hobby a priemyselné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| prevedenie: | Piestový kompresor priemyselný |
| Tlak: | 10 bar |
| Výtlak: | 410 l/min |
| Objem tlakovej nádoby: | 100 L |
| Prevedenie tlakovej nádoby: | Stojatá |
| Pripojenie: | Rýchlospojka DN7,2 |
| Príkon motora: | 3,0 kW |
| Napätie siete: | 400/50 V/Hz |
| Revolúcie: | 1 400 ot/min |
| Počet valcov: | 2 |
| Počet tried: | 1 – jednostupňový kompresor |
| Mazanie: | Olejový |
| Hluk: | 76 dB(A) |
| Rozmery: | 620 x 800 x 1300 mm |
| hmotnosť: | 88 kg |
| Záruka: | 2 roky + 6 mesiacov |
| Darček: | Náhradný olej |
| Príslušenstvo: | Regulátor tlaku, Kolesá, Madlo, Rýchlospojka |
| Tlak: | 10 bar |
| Výtlak: | 410 l/min |
| Príkon motora: | 3,0 kW |
| Revolúcie: | 1 400 ot/min |
| Počet valcov: | 2 |
| Počet tried: | 1 stupňový |
| Mazanie: | Olejové |
| Hluk: | 76 dB(A) |
| hmotnosť: | 88 kg |
| Darček: | Náhradný olej |
| Príslušenstvo: | Rýchlospojka |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Spolupráca s najväčším výrobcom kompresorovPráve vďaka spolupráci so skupinou Alas Copco sa podarilo rozšíriť sortiment o stovky a stovky nových výrobkov, pričom existujúce výrobky boli značne zmodernizované. Spoločnosť MARK tak v súčasnosti ponúka viac ako 300 modelov piestových kompresorov, skrutkových kompresorov s motormi od 2,2 do 160 kW, bezolejových kompresorov Ecolife a WIS a tisíce ďalších produktov na úpravu vzduchu. To všetko s certifikátmi kvality ISO 9001:2000 a ISO 14001. Na značku MARK sa môžete spoľahnúť a pri správnom používaní vám jej výrobky budú slúžiť dlhé roky. |