Vsuvka se šroubením a převlečnou maticí 12 x 9 mm

Kód: ES9SQ
191 Kč –5 %
es sq vsuvka ludecke mosaz spojka rychloupinaci
191 Kč –5 % 181 Kč / ks 150 Kč bez DPH
Skladem (32 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

Vsuvka v mosazném provedení pro rychlospojky s trnem a převlečnou maticí pro hadici 12/9 mm. Univerzální rychlospojky v provedení z mosazi MS 58. Nová kontura trnu lepší dosednut hadice a snazší montáž. Určeno pro stlačený vzduch v průmyslu, řemeslnictví. Rovněž možno použít pro vodu a jiná média.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vsuvka pro rychlospojky s převlečnou maticí ESN9SQ

  • Univerzální rychlospojky v provedení z čisté nebo poniklované mosazi MS 58
  • Nová kontura trnu lepší dosednut hadice a snazší montáž
  • Všechny rychlospojky možno dodat s plným průtokem (bez ventilů) nebo na dotaz i s uzavíracím ventilem
  • Použité materiály : Připojovací části, zajišťovací prstýnek, ventilové tělo, ventil z mosazi MS 58, Pružiny, rozpěrný kroužek, koule z nerezové oceli, těsnění perbunan, vsuvky z mosazi MS 58 či oceli, pozinkované a žlutě chromátované.
  • Určeno pro stlačený vzduch v průmyslu, řemeslnictví. Rovněž možno použít pro vodu a jiná média.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vsuvky s převlečnou maticí do rychlospojek ES
Provedení: Mosazné
DN: 7,2
Jednoruční: Ano
Materiál: Mosaz MS58
Maximální průtok: 1 100 l/min
Médium: Vzduch aj.
Pracovní tlak: 35 bar
Pro hadici: 9 x 12 mm
Průměr: 20 mm
Teplota: -20 / +100°C
Uzavření: Jednostranné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost, která myslí na své zákazníky 

Německá firma LÜDECKE GmbH vznikla roku 1930 a od svých začátků se soustředí na výrobu flexibilních spojovacích systémů, jako jsou rychlospojky a šroubení pro nejrůznější nosná média. Ve městě Amberg tak pravidelně vzniká na 30 000 tisíc kvalitních výrobků určených zejména pro nízkotlaké systémy. Produkty značky LÜDECKE tak od svých začátku směle konkurují ostatním německým a světovým gigantům, kteří působí ve stejném oboru. Dnes se tyto spojky distribuují po celém světě a svou spolehlivost si zákazníci ověřili ve více než 120 zemích. LÜDECKE celkově dbá na zpětnou vazbu od svých zákazníků a snaží se s nimi být v co nejužším kontaktu, aby mohl sbírat nové podněty pro další inovaci konstrukcí a postupů, které se aplikují na těch nejmodernějších strojích.

PlatzhalterOhne_1

 

Header_48

Zelené myšlení netratí na kvalitě

Jako osvědčený mezinárodní důkaz, který orientovanému zákazníkovi napoví o kvalitě výrobku, slouží nejrůznější certifikační systémy. Samozřejmě i výrobky firmy LÜDECKE se mohou pochlubit certifikací podle ISO 9001-2008, ale to není vše, prioritně se totiž společnost snaží šetřit životní prostředí a čerpá z ekologicky udržitelných prostředků, díky čemuž roku 2015 získala certifikát o šetrnosti k životnímu prostředí ISO 14001-2004, k němuž se záhy připojilo další osvědčení, které bylo tentokrát z oblasti energetiky - ISO 50001-2011. Tři jakostní systémy  tak konečnému uživateli zaručují jak poctivou kvalitu vyrobenou na bezchybných strojích, tak i jistotu svědomitosti, s jakou byl produkt vyroben. 

Kompletní nabídku produktů LÜDECKE, které Vám nabízí Kompresory vzduchotechnika, naleznete níže