Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Membra Plastik

Italský výrobce hadic

Mebra Plastik Italia

Společnost byla založena v roce 1972, Mebra Plastik Italia SpA se dnes rozkládá na ploše cca. 27.000 m² v Busto Arsizio.
V průběhu let si firma získala přední místo v oblasti vytlačování hadiček pro hydraulick a pneumatické aplikace v průmyslu. To, co nás odlišuje, a to, co věříme, že je jednou z našich silných stránek je vedení společnosti, dnes tomu pomáhá již druhá a třetí generace rodiny.

40 let zkušeností nám umožňují pracovat v oblastech, kde jsou vyžadovány standardy kvality na vysoké úrovni a nabízíme produkty se speciálními technickými specifikacemi a extrémně malými tolerancemi.

Se zkušenostmi, které přinesly s hlubokými znalostmi v odvětví profesionální personál. zavedli jsme naši produkti za použití technologicky vyspělách tehnik, které se hodí pro jakékoliv požadavky trhu. Všechny naše výrobky jsou vyráběny s použitím těch nejlepších surovin produkovaných mezinárodně renomovaných firem, vedoucích pracovníků v oboru.

Druhy aplikací a spokojenosti zákazníků

Pro různé typy aplikací, a to zejména v oblasti „airbrake", naše trubky jsou vyrobeny z materiálů, které jsou v souladu se všemi platnými mezinárodními normami . Naše společnost vždy věnuje zvláštní pozornost k plné spokojenosti všech potřeb zákazníka řešení žádný problém; projektování a výrobu výrobků na zakázku na kratší dobu podle individuálních požadavků.
Máme také efektivní call centrum podporován vším, co média a výpočetní technika nabízí, aby se poskytnout v reálném čase podporu pro zákazníky o informace, dostupnost materiálů, objednávek, lodní plány. S více než 13.000 kusů hotových skladem můžeme zaručit rychlé zpracování objednávek. Od roku 1997 je náš systém jakosti je certifikován podle UNI EN ISO 9001.

mebra plastik
membra plastik

Mebra Plastik ve světě

Mebra Plastik představuje nyní dobře zavedenou celosvětovou realitu v oblasti vytlačování trubek pro hydraulické a pneumatické. Normy kvality na vysoké úrovni vždy sledují naše společnost nám umožňují získat výrobky se specifickými technickými požadavky a velmi úzkých tolerancí: to je velké plus, která nás odlišuje, a že je odměněna jak věrnosti našich zákazníků a získávání nových oblastí trh. Kontinuální investice do nových technologií, strojů a moderní vybavení nám udržovat neustále v souladu s požadavky rychle se vyvíjející realitě.

Mebra zahajuje novou boudu v roce 2016

Mebra Plastik Italia zahájí v roce 2016 novou továrnu zdvojnásobení jeho povrch.

Naše ocenění a certifikáty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info