Mechanický tester momentu ZT-13-2

Kód: ZT-13-2
ZdarmaZdarma
Mechanický tester momentu ZT-13-2
75 378 Kč / ks 91 207 Kč včetně DPH
do 30 dnů
Můžeme doručit do:
8.8.2020
Zařízení pro ověřování velikosti krouticího momentu příklepových utahováků v provedení pro zpětný chod. Po nastavení požadovaného momentu přístroj ověří, zda jej testované nářadí dosáhlo či nikoliv. Určeno především pro servisní střediska a pneuservisy s potřebou ověřovat dotahovací moment.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mechanické testery momentu ZT-13-1

  • zařízení pro ověřování velikosti krouticího momentu příklepových utahováků v provedení pro zpětný chod
  • po nastavení požadovaného momentu přístroj ověří, zda jej testované nářadí dosáhlo či nikoliv
  • určeno především pro servisní střediska a pneuservisy s potřebou ověřovat dotahovací moment

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní pneumatické nářadí
Připojení: M32 šroub
Hmotnost: 49 kg
Maximální moment: 5 000 Nm
Otáčky naprázdno: Zpětný chod
Rozsah momentu: 70 - 2 700 Nm
Upínací šestihran: 1/2" - 3/4"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Špičkové nářadí, špičkový servis

Společnost Mighty Seven je absolutní špičkou v oboru výroby pneumatického nářadí a přidruženého sortimentu. M7, jak většina zákazníků firmu nazývá, nabízí svým uživatelům ten nejvyšší standard kvalitního nářadí, které uspokojuje i ty nejnáročnější uživatele po celém světě, a to doslova. Celý tým M7 je složen z mezinárodní sítě odborníků, a tak na vývoji nových produktů pracují ti nejpověřenější konstruktéři, o prodej a distribuci se stará tým prodejců a logistických pracovníků, kteří mají pro urychlení na výběr z 6 globálně logistických center ve Francii, Německu, USA, Mexiku, Číně a Tchaj-wanu, a o spolehlivost se po koupi výrobku stará zase řádka servisních techniků zaškolených přímo výrobcem, jenž mají k dispozici širokou servisní síť. K tomu všemu je v případě delší opravy pro zákazníka připraveno náhradní nářadí k zapůjčení po nezbytně nutnou dobu.

M7 Air Tools
hqdefault

Produkty uspokojí potřeby kohokoliv

Produkty společnosti Mighty Seven vycházejí vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků a právě pro ně je M7 určena. Spolehlivou funkčnost si tak vychutnávají řemeslníci, údržbáři nebo servisní technici s profesionálními nároky, ale stejně tak výrobek dostojí svému jménu i v tom nejtěžším průmyslu, který vyžaduje extrémní životnost a výkon. Špičkovou kvalitu výrobků již ocenily statisíce spokojených zákazníků, kterým je potvrzením dobrého jména certifikace jakostního systému ISO 9001. I Vy se můžete stát nadšeným uživatele této značky, kompletní nabídku produktů od značky Mighty Seven naleznete níže.