Bezpiestové valce PLF 50 mm
Kód: PLF-50/100 PLF-50/150 PLF-50/200 PLF-50/250 PLF-50/300 PLF-50/350 PLF-50/400 PLF-50/450 PLF-50/500 PLF-50/600 PLF-50/700 PLF-50/800 PLF-50/900 PLF-50/1000 PLF-50/1100 PLF-50/1200 PLF-50/1300 PLF-50/1400 PLF-50/1500 PLF-50/1600 PLF-50/1700 PLF-50/1800 PLF-50/1900 PLF-50/2000 Zvoľte variantPodrobný popis
Bezpiestové valce PLF 50 mm
- priemer 50 mm
- zdvihy 100-5700 mm
- pripojenie cez 1/4" závit
- tlak 0,5 – 8 bar
- vyrobené z hliníka
Sily a momenty bezpiestnicového valca PLF |
||||||||||||||
|
|
Valec | Tlačná sila piestu pri 6 bar |
Tlmenie | Maximálne zaťaženie | Max. krútiaci moment (Nm) |
Max. ohybový moment (Nm) | ||||||||
| N | mm | N | centrálne | axiálne | radiálne | |||||||||
| Pr. | Y | F | S | L | Mv | Ma | Mr | |||||||
| 16 | 9 | 110 | 15 | 120 | 0,5 | 4 | 0,3 | |||||||
| 25 | 14 | 250 | 21 | 300 | 3 | 15 | 1 | |||||||
| 32 | 18 | 420 | 26 | 450 | 4,5 | 30 | 2 | |||||||
| 40 | 22 | 640 | 32 | 750 | 8 | 60 | 4 | |||||||
| 50 | 28 | 1 000 | 32 | 1 200 | 15 | 115 | 7 | |||||||
| 63 | 36 | 1 550 | 40 | 1 650 | 24 | 200 | 8 | |||||||

Dodatočné parametre
| Kategória: | Bezpiestnicové pneumatické valce PLF |
|---|---|
| prevedenie: | Dvojčinné vojne |
| Tlak: | 8 bar |
| Pripojenie: | 1/4" |
| Magnet: | s magnetom |
| Materiál piestu: | Hliník |
| Materiál profilu: | Hliník |
| Materiál tesniaceho pásu: | nerez |
| Materiál veka: | Hliník |
| priemer: | 50 mm |
| Teplota: | -10/+80°C |
| Tesnenia: | NBR |
| Typ valca: | Bezpiestnicové valce (Lintra) |
| Voľba zdvihu: | 100-5700 mm |
| Minimálny tlak: | 0,5 bar |
Predstavenie značky MEDAN | Bezpiestnicové pneumatické valce a pohony
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
MEDAN a Mindman v spolupráciSpoločnosť MEDAN GmbH je rodinný podnik riadený vlastníkmi s inovatívnymi trhovými stratégiami a skvelým technickým know-how, ktorý začal svoju obchodnú kariéru v roku 1990 neďaleko nemeckého mesta Reutlingen a dodnes tu má svoju centrálu a výrobný závod. Svoju spoluprácu nadviazala spoločnosť MEDAN pred niekoľkými rokmi s taiwanskou firmou Mindman, z ktorých vzájomnej spolupráce vznikol celý rad inovatívnych produktov a aj napriek vysokým štandardom kvality, ktoré na svoje produkty kladie nemecká firma, zaradila spoločnosť výrobky Mindmanu do svojho portfólia. |
![]() |
![]() |
Široké portfólio produktovTakmer tridsaťročná firma MEDAN sa sústredí na výrobu pneumaticky alebo elektricky riadených technológií, ako sú najrôznejšie druhy valcov (bezpiestnicové, otočné pohony, ISO valce a pod.), elektrických pohonov vrátane ich príslušenstva, filtrov tlakových ventilov. Široká ponuka výrobkov prirodzene spĺňa všetky potrebné normy pri zachovaní konkurencieschopných cien. Na našom e-shope Kompresory-vzduchotechnika.cz nájdete od značky MEDAN bohatý výber bezpiestnicových valcov, ktoré až o polovicu šetria zástavbové rozmery, skrutkoví a niekoľko druhov prísaviek. |


