Wąż spiralny PUBM z szybkozłączami 6/4 mm - długość 3 m
Kod: PUBM464ESOpis szczegółowy produktu
węże spiralne wykonane z poliuretanu Elastollan wraz z szybkozłączami - PUBM462ES
- wysokiej jakości konstrukcja z możliwością ekstremalnego powrotu spirali i długą żywotnością
- wykonany z markowego granulatu elastollan 1190
- dostarczane z przedłużonymi końcówkami dla łatwiejszej obsługi; długość końcówek - średnica 6/4 mm 100-100 mm, inne średnice 120-500 mm
- przeznaczony do elastycznych wlotów sprężonego powietrza do narzędzi pneumatycznych i pistoletów
- temperatura pracy: -40/+60 °C
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Węże spiralne Elastollan 1190 z szybkozłączami |
|---|---|
| Ciśnienie: | 11 barów |
| Barva: | Niebieski |
| Zakończenia: | Szybkozłącza DN 7,2 |
| Materiał: | Poliuretan Elastollan 1190 |
| Średni: | Powietrze |
| Długość obwodowa: | 4 m |
| Długość robocza: | 3 m |
| Temperatura: | -40/+60 °C |
| Twardość: | 48°N |
| Średnica zewnętrzna: | 6 mm |
| Średnica wewnętrzna: | 4 mm |
| W magazynie: | Magazyn zewnętrzny |
| Kolor: | Niebieski |
| Zakończenia: | Szybkozłącza DN 7,2 |
| Materiał: | Poliuretan Elastollan 1190 |
| Średni: | Powietrze |
| Długość obwodowa: | 4 m |
| Długość robocza: | 3 m |
| Temperatura: | -40/+60°C |
| Średnica zewnętrzna: | 6 mm |
| Średnica wewnętrzna: | 4 mm |
| Ciśnienie: | 11 Barów |
| Twardość: | 48°N |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Będąc światowym liderem, nadal jako firma rodzinnaNa powierzchni prawie 28 000 metrów kwadratowych rozciąga się firma wybitnie produkująca węże powietrzne i hydrauliczne oraz asortyment do zastosowań siłowników pneumatycznych w przemyśle - Mebra Plastik Italia SpA. Jak sama nazwa wskazuje, siedziba firmy znajduje się we włoskim Busto Arsizio, skąd z jej produktami dotarła na światowe czołówki w swojej dziedzinie. Filozofia firmy opiera się na zarządzaniu rodzinnym, które rozpoczęło się prawie 50 lat temu jako firma rodzinna i w tym stylu kontynuuje do dziś, chociaż w zarządzie Mebra Plastik zmieniły się już 3 pokolenia. Bliska relacja między zarządem a pracownikami w połączeniu z 50-letnim doświadczeniem i nowoczesnymi technologiami oznacza, że klienci mogą w pełni polegać na jakości produktów. |
![]() |
![]() |
Pragnienie doskonałościObecnie Membra Plastik jest globalnie uznaną marką, której produkty są poszukiwane zarówno przez duże firmy przemysłowe, jak i w rolnictwie czy w warsztatach. Popularność marki opiera się na wieloletnich staraniach o opracowanie najbardziej niezawodnych produktów i zastosowanie surowych norm jakości. Dużym plusem, zwłaszcza w przypadku węży hydraulicznych i pneumatycznych, są ich unikalne właściwości technologiczne, które w wielu przypadkach przewyższają konkurencję. Dodatkowo, w 2016 roku Membra Plastik uruchomiła nową fabrykę, podwajając swoją produktywność. Oferowany asortyment marki Membra Plastik znajduje się poniżej. |

