Kompresor tandemowy - RK55-10-500T
Kod: RK55-10-500TOpis szczegółowy produktu
Tandemowa konstrukcja sprężarki MARK RK55-10-500T
- Rozwiązanie oszczędzające miejsce w przypadku dużych wahań zużycia sprężonego powietrza
- Seria RK - dwustopniowa konstrukcja bezolejowa 10 bar
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Sprężarki do wszystkich zastosowań - hobbystycznych i przemysłowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wersja: | Przemysłowa sprężarka tłokowa |
| Ciśnienie: | 10 barów |
| Przemieszczenie: | 2 x 568 l/min |
| Objętość zbiornika ciśnieniowego: | 500 litrów |
| Projekt zbiornika ciśnieniowego: | Leżący |
| Podłączenie strony: | Szybkozłącze DN7,2 |
| Moc silnika: | 4,0 kW |
| Napięcie sieciowe: | 400/50 V/Hz |
| Prędkości: | 1400 obr./min |
| Liczba cylindrów: | 2 |
| Liczba stopni: | 2 – sprężarka dwustopniowa |
| Smarowanie: | Bez oleju |
| Hałas: | 76 dB(A) |
| Wymiary: | 2 020 x 625 x 1 220 mm |
| Masa: | 304 kg |
| Gwarancja: | 2 lata + 6 miesięcy |
| Prezent: | Pistolet przedmuchowy |
| Akcesoria: | Ciche bloki, regulator ciśnienia, Szybkozłącze, Elektroniczny spust kondensatu |
| Ciśnienie: | 10 barów |
| Moc silnika: | 4,0 kW |
| Prędkości: | 1400 obr./min |
| Liczba cylindrów: | 2 |
| Liczba stopni: | 2 etap |
| Smarowanie: | Bezolejowy |
| Hałas: | 76 dB(A) |
| Masa: | 304 kg |
| Akcesoria: | Elektroniczny spust kondensatu |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Współpraca z największym producentem sprężarekTo właśnie dzięki współpracy z Grupą Alas Copco udało się rozszerzyć gamę produktów o setki nowych produktów, a istniejące produkty zostały gruntownie zmodernizowane. W rezultacie MARK oferuje obecnie ponad 300 modeli sprężarek tłokowych, sprężarek śrubowych z silnikami o mocy od 2,2 do 160 kW, sprężarek bezolejowych Ecolife i WIS oraz tysiące innych produktów do uzdatniania powietrza. Wszystko to z certyfikatami jakości ISO 9001:2000 i ISO 14001. Na marce MARK można polegać, a przy odpowiednim użytkowaniu ich produkty będą służyć przez wiele lat. |