Tandemový kompresor - RK55-10-500T
Kód: RK55-10-500TPodrobný popis
Tandemová konštrukcia kompresora MARK RK55-10-500T
- Priestorovo úsporné riešenie pre prípady s veľkým kolísaním spotreby stlačeného vzduchu
- Pri štandardnej spotrebe dodáva vzduch len jeden kompresor, pri vyššej spotrebe oba
- Séria RK - dvojstupňové bezolejové prevedenie 10 bar
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompresory pre všetky aplikácie - hobby a priemyselné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| prevedenie: | Piestový kompresor priemyselný |
| Tlak: | 10 bar |
| Výtlak: | 2 x 568 l/min |
| Objem tlakovej nádoby: | 500 L |
| Prevedenie tlakovej nádoby: | Ležatá |
| Pripojenie: | Rýchlospojka DN7,2 |
| Príkon motora: | 4,0 kW |
| Napätie siete: | 400/50 V/Hz |
| Revolúcie: | 1 400 ot/min |
| Počet valcov: | 2 |
| Počet tried: | 2 – dvojstupňový kompresor |
| Mazanie: | Bezolejový |
| Hluk: | 76 dB(A) |
| Rozmery: | 2 020 x 625 x 1 220 mm |
| hmotnosť: | 304 kg |
| Záruka: | 2 roky + 6 mesiacov |
| Darček: | Ofukovacia pištoľ |
| Príslušenstvo: | Silentbloky, Regulátor tlaku, Rýchlospojka, Elektronický odvádzač kondenzátu |
| Tlak: | 10 bar |
| Výtlak: | 2 x 568 l/min |
| Príkon motora: | 4,0 kW |
| Revolúcie: | 1 400 ot/min |
| Počet valcov: | 2 |
| Počet tried: | 2 stupňový |
| Mazanie: | Bezolejové |
| Hluk: | 76 dB(A) |
| hmotnosť: | 304 kg |
| Príslušenstvo: | Elektronický odvádzač kondenzátu |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Spolupráca s najväčším výrobcom kompresorovPráve vďaka spolupráci so skupinou Alas Copco sa podarilo rozšíriť sortiment o stovky a stovky nových výrobkov, pričom existujúce výrobky boli značne zmodernizované. Spoločnosť MARK tak v súčasnosti ponúka viac ako 300 modelov piestových kompresorov, skrutkových kompresorov s motormi od 2,2 do 160 kW, bezolejových kompresorov Ecolife a WIS a tisíce ďalších produktov na úpravu vzduchu. To všetko s certifikátmi kvality ISO 9001:2000 a ISO 14001. Na značku MARK sa môžete spoľahnúť a pri správnom používaní vám jej výrobky budú slúžiť dlhé roky. |