Vyřezávač okenních skel QK-111

Kód: QK-111
6 691 Kč –5 %
Vyřezávač okenních skel QK-111
6 691 Kč –5 % 6 356 Kč / ks 5 253 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.12.2023
Nářadí pro jednoduché vyřezávání okenních skel z rámů, profesionální použití. Zadní vývod vzduchu snižuje hlučnost a odvádí proud vzduchu od pracovní plochy. Nízké vibrace a malé kmity pro vysokou životnost nástavců; univerzální připevnění nástavců 12 různými způsoby. Oblasti použití: autoopravárenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyřezávač okenních skel QK-111

  • nářadí pro jednoduché vyřezávání okenních skel z rámů, profesionální použití
  • zadní vývod vzduchu snižuje hlučnost a odvádí proud vzduchu od pracovní plochy
  • nízké vibrace a malé kmity pro vysokou životnost nástavců; univerzální připevnění nástavců 12 různými způsoby
  • oblasti použití: autoopravárenství

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní pneumatické nářadí
Připojení: 1/4" + vsuvka DN7,2
Hmotnost: 1,1 kg
Celková délka: 180 mm
Hadice: 10 mm
Hlučnost dle: ISO 15744: 75 dB(A)
Oscilace: 20 000 min-1
Průměrná spotřeba vzduchu: 170 l/min
Vibrace: 3,9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Špičkové nářadí, špičkový servis

Společnost Mighty Seven je absolutní špičkou v oboru výroby pneumatického nářadí a přidruženého sortimentu. M7, jak většina zákazníků firmu nazývá, nabízí svým uživatelům ten nejvyšší standard kvalitního nářadí, které uspokojuje i ty nejnáročnější uživatele po celém světě, a to doslova. Celý tým M7 je složen z mezinárodní sítě odborníků, a tak na vývoji nových produktů pracují ti nejpověřenější konstruktéři, o prodej a distribuci se stará tým prodejců a logistických pracovníků, kteří mají pro urychlení na výběr z 6 globálně logistických center ve Francii, Německu, USA, Mexiku, Číně a Tchaj-wanu, a o spolehlivost se po koupi výrobku stará zase řádka servisních techniků zaškolených přímo výrobcem, jenž mají k dispozici širokou servisní síť. K tomu všemu je v případě delší opravy pro zákazníka připraveno náhradní nářadí k zapůjčení po nezbytně nutnou dobu.

M7 Air Tools
hqdefault

Produkty uspokojí potřeby kohokoliv

Produkty společnosti Mighty Seven vycházejí vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků a právě pro ně je M7 určena. Spolehlivou funkčnost si tak vychutnávají řemeslníci, údržbáři nebo servisní technici s profesionálními nároky, ale stejně tak výrobek dostojí svému jménu i v tom nejtěžším průmyslu, který vyžaduje extrémní životnost a výkon. Špičkovou kvalitu výrobků již ocenily statisíce spokojených zákazníků, kterým je potvrzením dobrého jména certifikace jakostního systému ISO 9001. I Vy se můžete stát nadšeným uživatele této značky, kompletní nabídku produktů od značky Mighty Seven naleznete níže.