Zboží ihned a bonus 500 Kč, ale platba až za 14 dní? U nás to jde!

kompresory_banner_twisto_webslider_NHLD1

Slyšeli jste o službě Twisto? Protože je jednoduše skvělá, nabízíme jí i my na našem e-shopu. S Twistem se setkáte při volbě platby, jelikož jde o moderní platební metodu s množstvím výhod. A že ještě nemáte registraci, abyste je všechny mohli čerpat? V dnešním článku vám poradíme jak na to a každému novému „Twisťákovi“ přidáme dopravu zdarma na našem e-shopu společně s 500 Kč od samotného Twista, které na nákup může využít.

Máte strach z podvodných obchodů a nákupů na neověřených e-shopech? Ať už nakupujete po internetu cokoliv, vždy se podívejte, zda e-shop disponuje například takovým ověřením zákazníky, jako je tomu na pravém boku stránky našeho e-shopu – ověření zákazníky Heureka. Twisto proti nepoctivcům pomáhá, protože za zboží, které přijde ihned po procesu zpracování objednávky e-shopem, zaplatíte až za 14 dní od kliknutí na odeslání objednávky. Tedy žádná okamžitá platba, žádný bleskurychlý převod peněz z vaší kreditky.

Přinášíme vám další „páku“ na to, proč platit Twistem a začít s první takovou transakcí zrovna u nás. Vyjednali jsme totiž benefit v podobě unikátního promokódu, jenž platí pro každého nového „Twisťáka“, co se u nás chystá nakoupit. A tím benefitem je bonus 500 Kč za novou Twisto registraci pro vás, přímo od služby Twisto!

Za obdržené peníze na nové Twisto kartě u nás můžete nakoupit cokoliv – a ještě vám to zašleme zdarma jako další bonus! Máte tak unikátní možnost vyzkoušet si služby našeho e-shopu a získat tak důvěru bez rizika. Připomínáme, že jsme specialisté na stlačený vzduch s tradicí, ale i tak – rozumíme i méně důvěřivým zákazníkům a všem, kteří si chtějí nákup přes internet poprvé vyzkoušet, bez jediného rizika.

Jdete do toho?

kompresory_banner_twisto_CTA_NHLD2