Przenośna sprężarka bezolejowa O15N-1.1-CM moc 2,2 kW, wydajność ssania 330 l/min, ciśnienie 10 bar, stojący zbiornik powietrza 90 l, napięcie 230/50 V/Hz
Kod: O15N-1-1-CMProdukty powiązane
Opis szczegółowy produktu
O15N-1,1-CM bezolejowa przenośna sprężarka z napędem bezpośrednim
- Małe, przenośne i mobilne sprężarki o konstrukcji bezolejowej
- Jednostopniowa sprężarka z jednym tłokiem
- Dostarczone ciśnienie 8 bar
- Minimalne wymiary i doskonała konstrukcja optymalna do przechowywania
- Niewielka waga dla maksymalnej łatwości transportu
- Używany głównie w gospodarstwie domowym i majsterkowaniu, jako źródło sprężonego powietrza do wydmuchiwania kurzu, pompowania opon rowerowych i motorowerowych, do pistoletów do gwoździ i zszywaczy oraz innych drobnych zastosowań
- Kompresor o minimalnych wymiarach i wadze zaledwie 4,5 kg
- Wersja bez zbiornika ciśnieniowego
- Uchwyt do łatwego przenoszenia
- Łatwe podłączanie sprężonego powietrza za pomocą szybkozłącza i proste przełączanie
- Brak obaw o ewentualne wycieki oleju, minimalna konserwacja
Łatwa instalacja i konserwacja dzięki filmom serwisowym dostępnym za pośrednictwem aplikacji AIRTUBE po pobraniu kodu QR ze zbiornika ciśnieniowego.
Zapewniamy standardową 2-letnią gwarancję na sprężarkę i 10-letnią gwarancję na rdzewienie zbiornika ciśnieniowego.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Sprężarki do wszystkich zastosowań - hobbystycznych i przemysłowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 0745125779058 |
| Typ sprężarki: | Sprężarka tłokowa |
| Ciśnienie: | 8 barów |
| Siła ssania: | 180 l/min |
| Przemieszczenie: | 102 l/min |
| Objętość zbiornika ciśnieniowego: | To nie jest |
| Projekt zbiornika ciśnieniowego: | Leżący |
| Podłączenie strony: | Szybkozłącze DN 7,2 |
| Moc silnika: | 1,1 kW |
| Napięcie sieciowe: | 230/50 V/Hz |
| Prędkości: | 2450 obr./min |
| Liczba cylindrów: | 1 |
| Liczba stopni: | 1 – sprężarka jednostopniowa |
| Smarowanie: | Bez oleju |
| Hałas: | 90 dB - Lwa, 70 dB - Lwp(4m) |
| Wymiary: | 380 x 280 x 170 mm |
| Masa: | 4 kg |
| Akcesoria: | regulator ciśnienia, Uchwyt, Szybkozłącze |
| Silnik: | Elektryczny |
| Dźwiękoszczelne: | Nie |
| Napęd: | Bezpośredni |
| Osuszacz powietrza: | Nie |
| Zbierane z: | Półprofesjonalny |
| Rozwój: | Přenosný |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Instalace kompresoru
Odpouštění kondenzátu
Servisní KIT kompresoru a výměna
Údržba sacího filtru
Uvedení do provozu
Výměna oleje u kompresoru
Výměna pístu a těsnění
Výměna sacího filtru a údržba zpětného ventilu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Firma ABAC jest jednym z najważniejszych producentów sprężarek tłokowych na rynku światowym od momentu jej założenia w 1980 roku . Obecnie marka ABAC należy do ATLAS COPCO, największego producenta sprężarek na świecie i jest częścią międzynarodowej grupy PAD (Professional Air Division). Celem marki ABAC jest zostanie światowym liderem w zakresie rozwoju, produkcji i sprzedaży sprężarek tłokowych.

Produkcja w firmie ABAC
ABAC kompresorów jest produkowanych w 5 centrach produkcyjnych na całym świecie, a roczna produkcja wynosi prawie 2 miliony kompresorów. Zakład macierzysty marki ABAC w Turynie we Włoszech zatrudnia około 250 pracowników i koncentruje się przede wszystkim na projektowaniu i produkcji profesjonalnych sprężarek pasowych , a jego dzienna zdolność produkcyjna wynosi ponad 600 maszyn. Zakład ABAC dysponuje również dużym zapleczem magazynowym, w którym znajduje się kilka tysięcy sprężarek dostępnych od ręki.

Innowacyjna koncepcja
ABAC nie oznacza tylko produkcji sprężarek. Jesteśmy bezpośrednio zaangażowani w rozwój kluczowych innowacji i zaawansowanych rozwiązań oraz wyznaczamy trendy na rynku sprężarek. Wysiłki naszych projektantów zaowocowały na przykład aerodynamiczną obudową koła pasowego obniżającą temperaturę do 35°C, rewolucyjną sprężarką XPAND z bębnem na wąż lub bezolejowymi sprężarkami PRO LINE ZERO z paskami klinowymi. W programie ABAC zawsze znajdziesz najnowocześniejsze i unikalne rozwiązanie do produkcji sprężonego powietrza na rynku.

Nowoczesne rozwiązanie
Jesteśmy nowoczesną firmą, która jest świadoma otaczających nas trendów. Wprowadzamy zaawansowane technologie do branży sprężarek, takie jak wykorzystanie kodów QR i aplikacji AIR TUBE, aby ułatwić użytkownikowi naszej sprężarki dostęp do potrzebnych informacji. Używamy mediów społecznościowych, czatu i multimediów zamiast tradycyjnych formatów marketingowych i dokumentacji. Dzięki kompresorom ABAC zawsze będziesz mieć wygodny dostęp do wszystkich niezbędnych informacji.

Program kompresora
W programie dostawców marki ABAC znajdziesz 100%. Podstawowy zakres obejmuje 100% od małych sprężarek przenośnych do zastosowań domowych po większe sprężarki stacjonarne do stałego rozmieszczenia.
