Wyłącznik ciśnieniowy do sprężarek tłokowych - MDR3/11X-10A
Kod: MDR3/11X-10ADarmowa wysyłka
Przy zakupie powyżej 5000 CZK
Gwarantujemy
przedłużona gwarancja i serwis
Gwarantujemy
przedłużona gwarancja i serwis
Zwrot towaru w ciągu 30 dni
całkowicie na nasz koszt
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wyłącznik ciśnieniowy do sprężarek tłokowych - MDR3/11X-10A
- seria presostatów do sterowania pracą sprężarek tłokowych z silnikiem 400 V / 50 Hz
- markowe produkty niemieckiego producenta CONDOR
- regulowane limity ciśnienia włączenia i wyłączenia
- wersja z przyciskiem obrotowym
- połączenie z 4-gwintowym blokiem przyłączeniowym dla wlotu powietrza, montaż manometru, zaworu bezpieczeństwa i wylotu powietrza
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Przełączniki ciśnieniowe do sprężarek |
|---|---|
| Podłączenie strony: | 3/8" + 3 x 1/4" |
| Polacy: | 3 |
| Napięcie przełączające: | 400/50 V/Hz |
| W magazynie: | Magazyn zewnętrzny |
| Aktualny: | 10A |
| Minimalne ciśnienie: | 4,0 bara |
| Maksymalne ciśnienie: | 11 barów |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj ocenę
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.