🚨 Plníme sklady k prasknutí! Přidejte se k naší hromadné objednávce a získejte slevu 10 % na VŠE. V košíku stačí zadat kód:
10NAVSE
⏳ Platí pouze do 29. 4. 2026.
Rychloodvzdušňovací ventil G1/2"
Kód: VSR-12Doprava zdarma
Při nákupu nad 5 000 Kč
Garantujeme
prodlouženou záruku a servis
Slevový voucher
ke každému nákupu
Vrácení zboží do 30 dnů
zcela na naše náklady
Detailní popis produktu
Rychloodvzdušňovací ventil VSR-12
- v provedení hliník/mosaz
- dodáváno s trubkovými závity
- využívá se pro zvýšení rychlosti pneumatických pohonů přímým odvětráváním z komory válce.
- určeno zejména v automatizační, měřící a regulační technice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rychle odvzdušňovací ventily pro přímé odvětrání |
|---|---|
| Tlak: | 10 bar |
| Materiál: | Mosaz, Hliník |
| Médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovní teplota: | -20 / +70 °C |
| Závit: | G 1/2" |
| Systém spojení: | Závitové šroubení |
| Skladem: | Na prodejně |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.