Przenośna sprężarka tłokowa - RL40-10-100CV
Kod: RL40-10-100CV
Brak oceny Szczegóły oceny
zł14 016,45 –100 %
zł14 016,45 –100 % zł0,21 / szt zł0,17 bez VAT
Zaprzestano produkcji
Opcje dostawy
Pozycja została wyprzedana…
Informacje szczegółowe
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Gwarantujemy
Gwarantujemy
przedłużona gwarancja i serwis
przedłużona gwarancja i serwis
Zwrot towaru w ciągu 30 dni
Zwrot towaru w ciągu 30 dni
całkowicie na nasz koszt
Opis szczegółowy produktu
Przenośne sprężarki z pionowym zbiornikiem RL40-10-100CV
  • Przenośne sprężarki do łatwego transportu, z dużymi kołami
  • Wysokiej jakości regulator z filtrem
  • Seria RL - konstrukcja jednostopniowa
  • Przemysłowa konstrukcja dla najbardziej wymagających operacji z wyjątkowo długą żywotnością
Parametry dodatkowe
Kategoria: Sprężarki do wszystkich zastosowań - hobbystycznych i przemysłowych
Gwarancja: 2 lata
Wersja: Przemysłowa sprężarka tłokowa
Ciśnienie: 10 barów
Przemieszczenie: 410 l/min
Objętość zbiornika ciśnieniowego: 100 litrów
Projekt zbiornika ciśnieniowego: Na stojąco
Podłączenie strony: Szybkozłącze DN7,2
Moc silnika: 3,0 kW
Napięcie sieciowe: 400/50 V/Hz
Prędkości: 1400 obr./min
Liczba cylindrów: 2
Liczba stopni: 1 – sprężarka jednostopniowa
Smarowanie: Olejowy
Hałas: 76 dB(A)
Wymiary: 620 x 800 x 1300 mm
Masa: 88 kg
Gwarancja: 2 lata + 6 miesięcy
Prezent: Olej do wymiany
Akcesoria: regulator ciśnienia, Koła, Uchwyt, Szybkozłącze
Ciśnienie: 10 barów
Przemieszczenie: 410 l/min
Moc silnika: 3,0 kW
Napięcie sieciowe: 400/50 V/Hz
Prędkości: 1400 obr./min
Liczba cylindrów: 2
Liczba stopni: 1 stopień
Smarowanie: Oleisty
Hałas: 76 dB(A)
Wymiary: 620 x 800 x 1300 mm
Masa: 88 kg
Gwarancja: 2 lata + 6 miesięcy
Prezent: Olej do wymiany
Akcesoria: Szybkozłącze
Pozycja została wyprzedana…
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Nie wypełniaj tego pola:
Opinie
Nie wypełniaj tego pola:
Kontrola bezpieczeństwa
Eksport z Włoch na cały świat
mark-world-wide
mark-technology-2
Współpraca z największym producentem sprężarek
To właśnie dzięki współpracy z Grupą Alas Copco udało się rozszerzyć gamę produktów o setki nowych produktów, a istniejące produkty zostały gruntownie zmodernizowane. W rezultacie MARK oferuje obecnie ponad 300 modeli sprężarek tłokowych, sprężarek śrubowych z silnikami o mocy od 2,2 do 160 kW, sprężarek bezolejowych Ecolife i WIS oraz tysiące innych produktów do uzdatniania powietrza. Wszystko to z certyfikatami jakości ISO 9001:2000 i ISO 14001. Na marce MARK można polegać, a przy odpowiednim użytkowaniu ich produkty będą służyć przez wiele lat.