Doručování službou GEIS

DOPRAVA_GEIS_1

Geis je nadnárodní logistická služba z Německa s širokým portfoliem služeb. Protože Geis ve velkém podporuje e-commerce služby a aktivně se snaží o co nejkvalitnější službu doručení balíku do Vašich rukou, garantujeme, že tato společnost je dobrou volbou při výběru doručení.

DOPRAVA_GEIS_2

Proč GEIS?

  • Geis vám předem zašle SMS s informacemi o čase dodání, výši dobírky a číslem zásilky.
  • Průběh doručování můžete sledovat v on-line režimu (Track & Trace).
  • O služby se stará více než 1600 odborníků na 28 pobočkách a logistických pracovištích.
  • Geis disponuje vlastními výdejními místy Geis Point, kam lze balík přesměrovat.
  • V den doručení dostanete kontakt na doručujícího řidiče pro případnou domluvu.
  • Možnost placení kartou (platí i pro dobírku).

Sledování zásilek Track & Trace

Kde je vaše zásilka?
Kde se nachází momentálně Vaše zásilka můžete zjistit na stránce https://www.geis-group.cz/cs horní části webových stránek. Zde je kolonka pro sledování zásilky, kam stačí zadat číslo zásilky. Hned uvidíte, kde se momentálně Vaše zásilka nachází.

Jaká je doručovací doba zásilek?
Společnost Geis doručuje balíkové a paletové zásilky zpravidla následující pracovní den po vyzvednutí zásilky v celé České republice.

Jaké jsou jiné možnosti doručení, když nemohu doručovanou zásilku převzít?
Menší zásilky (80 x 60 x 42 cm) s hmotností do 15 kg si můžete přesměrovat a následně vyzvednout na jednom z výdejních míst - Geis Point. Zde jsou zásilky uloženy 7 kalendářních dní. Vy, jako příjemce jste průběžně informován SMS o pohybu zásilky. Přesměrování zásilky je možno provést přímo v avizační SMS, kterou obdržíte, když balík převezmeme do přepravy. Zásilku si také můžete vyzvednout osobně na jednom z dep Geis. To je možné od 9:00 do 19:00 s nutností informovanosti předem na zákaznické lince 951 277 777.

Kdy lze platit kreditní kartou?
Kartou je možno u Geis platit v případě, že tuto službu odesílatel povolil - týká se Geis Parcel CZ, tedy balíkové přepravy. U paletové přepravy a rozměrnějších
zásilek (Geis CZ) je platba možná pouze v hotovosti.
DOPRAVA – GEIS