Testujeme novou podobu e-shopu pro vyšší komfort vašich nákupů. Pokud v tuto chvíli najdete nějakou chybu, prosíme, omluvte nás a klidně dejte vědět e-mailem. Budeme si moc vážit vaší zpětné vazby!.

Katalogy

Jednotlivé katalogy si můžete prohlížet pomocí *pdf prohlížeče jako je například program "Acrobat Reader". Katalogy a produktové listy si můžete uložit i do svého PC. Postačí kliknout na požadovaný katalog pravým tlačítkem myši a zvolit "Uložit odkaz jako...". Poté si již pouze zvolíte cestu kam chcete soubor uložit. V našem internetovém obchodě můžete zboží vyhledávat i pomocí objednacích čísel z katalogu. Postačí objednací číslo vložit do kolonky vyhledávání v horním menu stránek.

Kompletní katalog 2019 Řemeslná katalog Pneumatické nářadí Potrubní rozvody
obalka_katalog_5 obalka_REMESLA katalog_M7_obalka_2018 nahled-potrubni-rozvody-vzduchu
Tlakové nádoby Rotační spojky Automatické maznice Požární hasičské hadice
tlakove-nadoby-vzdusnik-kompresor Rotacni-spojky-rotoflux-nahled automaticke-maznice-simalube-simatic pozarni-hadice-hasicske
pruvodce-banner
Vážení a milí zákazníci, principy stlačeného vzduchu můžete mít v malíku i Vy! Právě pro Vás jsme s našimi dodavateli připravili unikátní příručku, která se zabývá komplexně a jasně problematikou stlačeného vzduchu. Ať už patříte mezi odborný personál, obchodníky nebo projektanty, naučíme Vás teoretické i fyzikální principy z oblasti a dodáme celou řadu užitečných informací a pomůcek. Rozvody vzduchu, úpravy vzduchu i celé systémy – popis všeho můžete mít ihned při ruce! Registrovaní zákazníci našeho e-shopu obdrží zdarma do svých e-mailových schránek.