Služby společnosti Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Už je to více než 10 let, kdy jsme kvůli potřebě dílů pro vlastní výrobu automatizační techniky založili náš e-shop. Díky tomu se můžete spolehnout, že celou oblast stlačeného vzduchu máme v malíku. Podívejte se, jaké služby navíc poskytujeme:

SERVISNÍ SÍŤ

Ať už se nacházíte kdekoliv po České a Slovenské Republice, můžete si být jisti, že servis a opravu vašeho stroje zajistíme stejně tak, jako když jste naši sousedé. Neustále rozšiřujeme servisní síť ve spolupráci s nejlepšími znalci v oboru.

Připravujeme vlastní program na celý proces. Budeme od vašeho požadavku po dokončení servisu komunikovat tak, aby byl zajištěn maximální komfort a co nejmenší časová účast z vaší strany. 

VÝROBA AUTOMATIZAČNÍ TECHNIKY NA MÍRU

Naše společnost původně vznikla jako výrobce automatizační techniky na míru. Samozřejmě, že tuto službu poskytujeme i dnes. Automatizované a jednoúčelové stroje jsou jednou z našich specializací, kterou využívají dílny i velké provozovny.

Pokud se stavba stroje pro vyšší produktivitu nevyhne ani vaší výrobně, neváhejte u nás poptat představy a požadavky. Po více než 10 letech v oboru za sebou máme spousty dokončených projektů.

Veškeré otázky vám zodpoví Ing. Zdeněk Štuksa na tel. +420 603 432 326

NAVRŽENÍ A MONTÁŽ ROZVODŮ VZDUCHU

Zakoupením kompresoru teprve všechno začíná. Nebojte, pomůže s čímkoliv! Komplexní služby jsou pro nás běžný standard a proto za sebou máme mnoho instalací rozvodů stlačeného vzduchu po malých výrobních prostorech i velkých halách, například se zaměřením na vysokokapacitní výrobu v automotive.

Ptáte se, jak všechno probíhá? Vyslyšíme vaše představy, prohlédneme místo instalace, vše zaměříme, spočítáme a seznámíme vás s tím, jak by měly optimalizované rozvody vzduchu pro co nejlepší funkci vypadat. Pokud budete s návrhem souhlasit, pustíme se do práce. Využíváme pouze nejnovější systémy rozvodů, které se snadno instalují, napojují, zajišťují nízký tlakový spád a disponují špičkovou těsností. Není třeba obavy z nekonečné montáže, která by mohla přerušit provoz.

POSKYTUJEME PRODLOUŽENOU ZÁRUKU BEZ POPLATKŮ

Věříme kvalitě produktů, které nabízíme. Proto na většinu výrobků poskytujeme prodlouženou záruku, a to bez jakéhokoliv připlácení a doplatků. Zákonem daná záruka 24 měsíců je u nás jen „startovací“ pozice. Například na vybrané kompresory Atmos poskytujeme záruku až 60 měsíců.

TECHNICKÁ PODPORA A PORADNA

Nechceme si nechat všechny znalosti pouze pro sebe. Už pěknou dobu píšeme obsáhlé články do poradny a náš největší počin v této literární činnosti je unikátní Příručka o stlačeném vzduchu, kde detailně popisujeme, jak stlačený vzduch funguje. U nás se tak nejen nakupuje, ale i vzdělává!

A pokud potřebujete poradit obratem, není nic snazšího, než nám napsat do chat podpory v pravém dolním rohu stránek, na mail info@kompresory-vzduchotechnika.cz, nebo zavolat na +420 311 532 091. Moc rádi vám poradíme s výběrem!

VÝROBKY NA MÍRU

Některé produkty lze ještě dodatečně specifikovat, jako když si například vybíráte nové auto a výbavu do něj. Ke kompresoru lze přidat kondenzační sušičku či zakrytovat elektromotor pro snížení hlučnosti. Stejně tak lze konfigurovat následnou úpravu vzduchu dle požadavků aplikace. Snažíme se v tomto ohledu dělat maximum, aktivně spolupracovat s dodavateli a přicházet pro vás s finálním řešením, abyste nemuseli ztrácet čas sháněním dodatečných dílů pro správný běh vašeho provozu.

Naše nabídka

Technická dokumentace a katalogy ke stažení

  • Máme jedinečný zdroj katalogů a rádi se podělíme!
  • Technická dokumentace je třeba, zavítejte na stránku detailu produktu
  • Navíc máme řadu článků o tom, jak co funguje!

Proč zvolit nás?

  • Profesionální přístup a maximální znalost produktu.
  • Naše komplexní služby jsou v oboru unikátní.
  • Jsme rodinná firma a zákazník je pro nás rodina!
  • Nabízíme produkty, kterým věříme. Průměrná kvalita pro nás neexistuje!
  • Umíme tu být obratem pro Vás. S čímkoliv přijdete...