Elektropohon VCQ035-230
Kód: VCQ035-230
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
do 14 dnů
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Elektropohon VCQ035-230 slouží k uzavírání průmyslových armatur, zejména kulových kohoutů a klapek. Eletrické provedení 230 VAC. Moment 350 Nm s připojení. k armaturám příruba ISO 5211. Čas přestavění 37 vteřin. IP 67. Optický ukazatel polohy, manuální ovládání. Součástí dodávky 4 elektromechanické spínače 5A/10A. ATEX provedení.
Detailní informace
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Garantujeme
Garantujeme
prodlouženou záruku a servis
Slevový voucher
Slevový voucher
ke každému nákupu
Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 30 dnů
zcela na naše náklady
Detailní popis produktu
Samostatný elektropohon VCQ035-230
  • elektropohony slouží k uzavírání průmyslových armatur, zejména kulových kohoutů a klapek
  • připojení k armaturám pomocí příruby ISO 5211 ve velikosti F03 až F30 dle typu pohonu
  • standardní provedení s pracovním úhlem 90°, optický ukazatel polohy, manuální ovládání
  • součástí dodávky 4 elektromechanické spínače 5A/10A a 2 momentové spínače 10A (od VCQ016)
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektropohony VCQ pro kulové kohouty a armatury
Maximální moment: 350 Nm