Manometr robustní zadní 0/10 bar - 160 - 1/2"

Kód: MRZ414
5 235 Kč / ks 4 326 Kč bez DPH
do 14 dnů
Můžeme doručit do:
12.8.2024

Robustní manometr s ocelovým tělem o průměru 160 mm se zadním připojením 1/2" a rozsahem měření 0/10 bar s odchylkou 1%. Vhodné na mechanicky náročné aplikace pro měření tlaku a podtlaku u stlačeného vzduchu, vody a neagresivních tekutin. Těleso ocel, měřící člen a ukazatel ze slitiny mědi, čelní sklo akrylátové. Dvojitá stupnice v bar a kPa/MPa, pracovní teplota -40/+60°C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robustní manometr MRZ414

  • Použité materiály : těleso ocel, měřící člen a ukazatel ze slitiny mědi, čelní sklo akrylátové
  • Manometry se zadním připojením, určené pro měření tlaku neagresivních médií s vyššími nároky na mechanickou odolnost přístroje

Doplňkové parametry

Kategorie: Manometry robustní MR160 pro měření tlaku média
Provedení: Manometr robustní
Připojení: zadní
Čelní sklo: Akrylát
Médium: Voda / vzduch
Měřící člen: Slitina mědi
Průměr: 160 mm
Rozsah: 0 až 10 bar
Těleso: Ocel
Teplota: -40/+60°C
Třída přesnosti: 1,6 %
Závit: G 1/2"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dlouholetá zkušenost a kvalita výrobků

Více než 60 let si buduje svoji reputaci společnost Wika, zaměřující se na výrobu prostředků pro měření a práci s tlakem. Společnost na základě neustále se zvyšující efektivity stále inovuje své postupy a implementuje nové poznatky do výrobních procesů. Spolehlivost a kvalita výrobků vyšvihla Wiku do světového popředí v oblasti měřících produktů a i díky tomu splňují její produkty většinu nejpřísnějších mezinárodních norem.

PIC_CB_History_de_de_49341
PIC_CB_WIKAGermany_de_de_49631

Nadnárodní kolos

V rámci celé skupiny Wika je zaměstnáno více než 10 000 lidí, kteří denně pracují na vylepšování a produkci v měření tlaku, teploty, síly, hladiny a průtoku. Inovativní a další produktová řešení řeší tým více než 300 inženýrů. Skupina Wika dnes obsahuje více než 43 dceřiných společností, a tak má Wika dostatek prostoru a potenciálu pro růst. Vy se na nabídku manometrů, teploměrů a měřičů tlaku Wika můžete podívat níže.