Náhradní vložka pro velký kulatý filtr ATMOS

Kód: 999021175007
Originální díly
Značka: Atmos
128 Kč –4 %
Vlozka filtru atmos velky (1)
128 Kč –4 % 122 Kč / ks 101 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024

Náhradní sací filtrační vložka pro velký kulatý sací filtr od kompresorů značky ATMOS. Tato filtrační vložka se nachází u pístových kompresorů značky ATMOS řady Perfect o výkonu 4 - 5,5 Kw.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sací filtrační vložka pro velký kulatý filtr ATMOS

  • Sací filtr slouží jako ochrana před vniknutím nečistot do stroje a je třeba jej pravidelně vyměňovat
  • Ke kompresorům ATMOS se dodávají sací filtry jako standardní příslušenství
  • Filtrační vložka pro velký kulatý filtr na pístové kompresory ATMOS Perfect 4 Kw, 5,5 Kw.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sací filtry pro kompresory
Výška vložky: 65 mm
Vnitřní průměr: 67 mm
Vnější průměr: 35 mm
Určeno pro kompresor: ATMOS Perfect 4 Kw, 5,5 Kw

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tuzemská firma světové kvality

Jedním z předních podniků působících v oblasti stlačeného vzduchu nejen v České republice, ale i ve světě, je tuzemský výrobce ATMOS Chrást s.r.o., který se prezentuje především výrobou šroubových/pístových kompresorů, šroubových bloků a motorgenerátorů. Kořeny společnosti sahají až do roku 1899, kdy byly v západočeské obci založeny slévárny a strojírny, v období komunistického režimu patřily strojírny pod národní podnik Škoda Plzeň. Právě koncem této éry zahájila společnost licenční výrobu šroubových bloků a šroubových kompresorů, které si během několika let získaly velkou oblibu díky své spolehlivosti. Od té doby přichází ATMOS s více než 25 novými druhy kompresorů - vznikají typové řady pojízdných, lokomotivních nebo stacionárních kompresorů, které podléhají těm nejpřísnějším světovým normám a k tomu přidávají punc poctivé konstrukce, která je ATMOS tolik vlastní i v dnešní spotřební době.

atmos-kompresory-provozovna kompresor Atmos

Produktová nabídka pro každého

ATMOS na nových kompresorech neustále pracuje a vlastnosti podléhají pravidelně technologickým výzkumům. Díky tomu již několikrát společnost přišla s inovativními nápady, jako například, když extrémně snížila hlučnost stacionárních kompresorů, aniž by ztratily špičkové výkonnostní parametry, díky čemuž se dočkaly širokého exportu do zahraničí. Ovšem ATMOS uspokojuje vedle velkých firem také potřeby soukromých zákazníků s menšími dílenskými stroji. Dalším z průlomových momentů byl vznik malých a kompaktních kompresorů Albert, jejichž produktová řada je neustále rozšiřována a jsou vhodné i pro hobby užívání. V současné době se vyrábí více než 60 těchto typů, které disponují výkonem od 3 do 22 kW. Jako nejmladší uvádí firma na trh motorgenerátory, čímž zaplňuje jednu z mezer na tuzemském trhu. 

Přehled nabízených kompresorů od ATMOS na Kompresory vzduchotechnika naleznete níže.