Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Znovu pro Vás budeme k dispozici zítra od 8:00 hodin, napište nám: info@kompresory-vzduchotechnika.cz

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

LiveChat podpora pro netechniky i techniky

LiveChat podpora operátora

Jsme tu pro Vás online! Stačí, když v levém dolním rohu spustíte naši LiveChat technickou podporu a my Vaše dotazy vyřídíme obratem.

Jednoduché navázání spojení

Napište nám a ušetřete svůj čas! Snažíme se odpovědět okamžitě, ušetříme Vás dlouhému laborování a prohledávání e-shopu.i.

Technické poradenství chat

Okno pro rychlé odeslání vašeho dotazu najdete v pravém dolním rohu (na obrázku výše zvýrazněno červenou barvou) a otevřete jej jednoduše kliknutím na něj.

Online chat podpora

Zobrazí se vám jednoduchý formulář pro odeslání vašeho dotazu (na obrázku výše zvýrazněno červenou barvou). Do formuláře stačí vyplnit vaše jméno, e-mailový kontakt a váš dotaz. Pomocí tlačítka odeslat nám následně dotaz odešlete.

Odpovídáme v reálném čase

Pokaždé, když nám napíšete, přijde nám zvukové upozornění na všechna možná zařízení. Tím pádem jsme s Vámi v kontaktu ihned, i když jsme třeba zrovna v terénu, na servisu nebo instalaci.

Řešíte něco složitého nebo chcete mluvit s někým jiným?

Znáte situaci, kdy voláte již poněkolikáté k té samé věci do callcentra, ale pokaždé se dovoláte někomu jinému a situaci musíte vysvětlovat pořád dokola? U nás zůstane Váš chat pouze u jednoho z našeho týmu!

Online chat podpora

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pro plnohodnotné využívání e-shopu se spoustou výhod, slev a dalších vychytávek, je zapotřebí nám něco málo odsouhlasit. Veškeré výhody zde.
Nemusíte se ničeho bát, veškeré údaje jsou u nás jako v bavlnce.
Více o zpracování osobních informací.