Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Chat podpora

LiveChat technická podpora

LiveChat podpora operátora

Chcete poradit s výběrem produktu nebo se na stránkách špatně orientujete. Rádi Vám se vším poradíte. Stačí když v levém dolním rohu spustíte naši LiveChat technickou podporu a naši operátoři se o Vás rádi postarají.

Jednoduché navázání spojení

Chcete-li si ušetřit práci prohledáváním stránek, jednoduše nám napište. Aby byla naše pomoc skutečným přínosem, snažíme se odpovídat okamžitě a daří se nám to. Pošleme vám informaci, správný link či cokoliv jiného, co vám usnadní práci.

Technické poradenství chat

Okno pro rychlé odeslání vašeho dotazu najdete v pravém dolním rohu (na obrázku výše zvýrazněno červenou barvou) a otevřete jej jednoduše kliknutím na něj.

Online chat podpora

Zobrazí se vám jednoduchý formulář pro odeslání vašeho dotazu (na obrázku výše zvýrazněno červenou barvou). Do formuláře stačí vyplnit vaše jméno, e-mailový kontakt a váš dotaz. Pomocí tlačítka odeslat nám následně dotaz odešlete.

Odpovídáme v reálném čase

Pokaždé, když nám napíšete, přijde nám zvukové upozornění na všechna možná zařízení včetně mobilu. I když se tedy nastane situace, kdy nejsme zrovna u počítače, vaše zpráva nám přijde na mobil. A i kdybychom vám náhodou nestihli odepsat dříve, než se odhlásíte, naše odpověď vám přijde na e-mail.

Vždy vás správně pochopíme díky videu

Nemusíte mít obavu, že by došlo k nějakému komunikačnímu nedorozumění při vysvětlování problému. Vaši aktivitu na webu pro tyto účely zaznamenáváme a jsme tedy schopni vyhodnotit, jakým způsobem formulář vyplňujete, nebo proč se nemůžete přihlásit. Snadno tak pochopíme, v čem je problém.

Řešíte něco složitého nebo chcete mluvit s někým jiným?

Znáte situaci, kdy voláte již po několikáté v té samé věci do callcentra, ale pokaždé se dovoláte někomu jinému a situaci musíte vysvětlovat pořád dokola? Máme na to vychytávku – bude-li to možné, jednoduše chat předáme preferovanému kolegovi či kolegyni. Dvojité vysvětlování tak nehrozí.

Online chat podpora

Kompresory Vzduchotechnika Na Google+

YouTube

Naše ocenění a certifikáty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info