Chat podpora

LiveChat podpora operátora

Jsme tu pro Vás online! Stačí, když v levém dolním rohu spustíte naši LiveChat technickou podporu a my Vaše dotazy vyřídíme obratem.

Jednoduché navázání spojení

Napište nám a ušetřete svůj čas! Snažíme se odpovědět okamžitě, ušetříme Vás dlouhému laborování a prohledávání e-shopu.i.

Technické poradenství chat

Okno pro rychlé odeslání vašeho dotazu najdete v pravém dolním rohu (na obrázku výše zvýrazněno červenou barvou) a otevřete jej jednoduše kliknutím na něj.

Online chat podpora

Zobrazí se vám jednoduchý formulář pro odeslání vašeho dotazu (na obrázku výše zvýrazněno červenou barvou). Do formuláře stačí vyplnit vaše jméno, e-mailový kontakt a váš dotaz. Pomocí tlačítka odeslat nám následně dotaz odešlete.

Odpovídáme v reálném čase

Pokaždé, když nám napíšete, přijde nám zvukové upozornění na všechna možná zařízení. Tím pádem jsme s Vámi v kontaktu ihned, i když jsme třeba zrovna v terénu, na servisu nebo instalaci.

Řešíte něco složitého nebo chcete mluvit s někým jiným?

Znáte situaci, kdy voláte již poněkolikáté k té samé věci do callcentra, ale pokaždé se dovoláte někomu jinému a situaci musíte vysvětlovat pořád dokola? U nás zůstane Váš chat pouze u jednoho z našeho týmu!

Online chat podpora