Podpořte naše vize a snahu v soutěži MastersGate

clanek-mastergate-1

Drazí zákazníci, přátelé, chceme poprosit o pár sekund Vašeho času, které mohou naše několikaleté snažení, jenž se Vám promítá ve formě tohoto e-shopu s unikátním obsahem zúročit v prestižní soutěži MastersGate, věnující se rozvojovým internetovým obchodům a unikátním projektům. Jsme totiž ve finále a hlasování již běží!

Cílem soutěže je podpořit růst a expanzi šikovných podnikatelů, kteří sice mají co nabídnout, ale potřebují odbornou pomoc, kterou si často nemohou dovolit.“

Proč podpořit Kompresory vzduchotechnika?

Naše dlouhodobá vize je kompletní revoluce v nakupování ve složitých technických oborech – v našem případě v oblasti stlačeného vzduchu. Téma, jehož principy a pojmy široká veřejnost nezná, ale přitom je s ním denně ve styku. Ví snad vaše okolí, co je sušička vzduchu nebo cyklonový odlučovač? Jak vybrat kompresor či pneumatické nářadí?

Mohli jsme být jen dalším obchodem, který přeprodává zboží a na jehož druhé straně nejsou žádní odborníci, kteří hledí jen na prodejní čísla. Ale my tohle nemáme rádi – a to je naše revoluceporadit se vším, s čím v naší oblasti stlačeného vzduchu přijedete do styku. E-shop, který s Vámi komunikuje a usnadňuje nákup zprvu „složitých“ věcí. Věříme, že se snažíme být co nejlepšími specialisty v tomto oboru napříč kategoriemi. Pro radu nemáme daleko a ač je věrnost či spokojenost používanými klišé každého obchodu, my si na ní stavíme pověst – a věříme, že to potvrdí všichni, se kterými spolupracujeme či komu plníme přání přímo na míru…

Proto jsme přesvědčeni, že si zasloužíme Váš hlas! STAČÍ JEDEN KLIK ZDE.

Více o soutěži: https://www.mastersgate.com/sutaz

"Nákup v technických oblastech může být pro zákazníky noční můrou.
My se však rozhodli pro revoluci a usnadnili na první pohled nemožné každému."

clanek-mastergate-2

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u spráce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
ConveyThis

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení