Jak jsme vykouzlili nejeden dětský úsměv

Zprvu se Vám nemusí zdát, že kompresory a dětské hry mohou jít k sobě. Zdání však klame! Kdo se chtěl přesvědčit, mohl nás přijít navštívit ke stánku, v sobotu 22. září, kdy město Hořovice doslova ožilo dětskou radostí a také spokojeností rodičů.

Příjemné počasí babího léta přálo akci „Dětský den v Hořovicích 2018", která slibovala tři různá místa, kam mohly zvědavé děti a možná ještě zvědavější rodiče přijít soutěžit a hrát si. A protože každou správnou regionální akci rádi navštívíme, rozhodli jsme se nakonec, aktivně tuto benefiční událost podpořit a kouzlit dětem po celý den úsměvy na tváři. Co lépe přeci fouká stlačený vzduch, než takový kompresor. A tady zábava začíná...

Náměstí v Hořovicích tak hostilo i náš stánek, kde se nafukovaly balónky jeden za druhým. Postupně jsme si tak získali největší přízeň všech dětí, které mimo jiné soutěžily v různých hrách a učily se něco málo o finanční gramotnosti společně s rodiči. Opravdu, nepřeháníme! Děti si u nás mohly vyzkoušet větrný tunel, nafukování balónku, vybarvit si omalovánky naším „Ventýlkem" a nebo si z něj dokonce udělat i postavičku. Součástí byla i výstava našeho pneumatického nářadí značky M7 a rozdávání příručky "Průvodce stlačeným vzduchem". Vrcholem se však stala soutěž hlavně pro rodiče, o krásný a šikovný kompresor ABAC. Součástí soutěže byl dotazník, protože nás zajímá, jak znáte funkci stlačeného vzduchu a jak často se s ním setkáváte, ať už v zaměstnání, nebo doma, při různém kutilství. Výhru jsme vylosovali nedávno na našem Facebooku – ZDE.

DSC_0277 DSC_0233 DSC_0027
DSC_0401 IMG_3922-(1) DSC_0437

Celá akce a vydařila na jedničku, úsměvy dětí jsou pro nás tím nejlepším výsledkem! Už teď se těšíme, až naší účastí budeme opět moci přispět ke skvělé atmosféře nějaké prima události. Neváhejte nám zaslat mail, pokud máte tip, kde by bylo milé nás vidět!